Skip to main content

Topic: Pticjija perspektiva- (Read 5025 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pticjija perspektiva-

za one koji zele zabiljeziti ljepote pogleda odozgo.

Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #1
Ja imam FlyCamOne rev.2 i nisam zadovoljan navedenom kamericom.Čim počnu vibracije od brushless motora slika je neupotrebljiva.Puno je bolja kamerica što je Plavi uzeo MD 80.
Lp
Davor
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #2
Podatke OVAMO na svjetlo dana !!!
ako nije tajna


Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #4
ali davore ova nije 2 ??

Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #5
    FlyCamOne
Firstgenerationof the FlyCamOne series. A mountig plate with mirror allows90° turn ofthe recording. Resolution 240x480, 25fps, weight 24g.
 FlyCamOne eco
Thecoreversion of the FlyCamOne2 is made for model making: 90° pivot headcanbe moved by additional servo. External release, mode selection and180°flip can be done with only one free channel of you RC system.Resolution640x480, 28fps, weight 17g.
FlyCamOne² V2
2nd generation with 90° pivot head, many different recording modes, 180°flip and optional external release. Resolution 640x480, 28fps, weight37g.
The flagshipof the FlyCamOne series: Pan (170°) and tilt (270°) head,controlled bythe "O" of the FCO3-Logo, 180° flip, removeable screen,optional 2.4GHzvideo transmission set. external control of the head via RX-cable orhand sender (LinX) or head tracker of the goggles(V-eyes) Resolution640x480, 28fps, 63g.
Po ovome ispada da je...FlyCamOne
Samo što je varijanta bez kučišta pa je i težina 17g.
Nisam imao prilike snimati sa njom ali vjerujem Davoru jer je imao prilike testirati ju.
U svakom slučaju sve te kamere su tu negdje po kvaliteti videa i najčešće kvaliteta SD kartice ili interne ( najčešće loše ) memorije određuje konačnu kvalitetu ali cijena je ta koja određuje konačni odabir.
Prednost ove kamere je što je predviđena za montiranje na model te pokretljivi objektiv dok se sa MD80 čovjek mora snaći.
Prednost MD80 je pak cijena koja je 20$ sa troškovima.

Evo kako sam fiksirao MD80 na Zagi






Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #8
evo jos jedna,cini mi se interesantnom,objektiv se okrece za 180*
poznavaoci molim komentar,koliko je interesantna ????

Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #9
Hmmm, 320x240 pixela baš ne ohrabruje.

Evo jedan video sa tom kamericom ( ako zanemarimo vibracije slika je i dalje prilično nejasna )

Essai Cam-234 BMI


Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #11
Baš je lijepo uredio stanicu :D , to je valjda kako bi znao koja je lijeva a koja desna strana stanice.

Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #12
Plavi da li se ova kamerica da usporedit s MD-80 molim komentar od tebe.Ili netko drugi
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #13
Evo ja sam naručio tu Keychain video kamericu pa budemo vidjeli kad dođe.Ako ništa drugo barem je jeftina platio sam 15 USD i besplatna poštarina. ;D
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Pticjija perspektiva-

Reply #14
Evo ja sam naručio tu Keychain video kamericu pa budemo vidjeli kad dođe.Ako ništa drugo barem je jeftina platio sam 15 USD i besplatna poštarina. ;D

Video djeluje malo valovit ::) , no i ja bi link od tamo gdje je 15$  ;D ...