Skip to main content

Topic: Geotekstil modelarska pista (Read 6151 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #2
Ni smo razmišljali, ali je pre skupa stvar za naše uvjete..... I bilo bi zakon tak nekaj složiti!

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #3
Pitaj u Regeneraciji u Zaboku, oni rade razne geotekstile

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #4
Ni smo razmišljali, ali je pre skupa stvar za naše uvjete..... I bilo bi zakon tak nekaj složiti!

cijela rola kosta cca 400$ i dovoljna je za cijelu pistu

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #5
Gdje to postaviti, a da ostane bez nadzora koji dan i bude dalje na istom mjestu?
Ako ima interesenata da se to uzme javljam se za donaciju :-)

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #6
ja sa ovu zimu razmisljao o tome i vec sam trebao napraviti doma pistu sa bijelim geotekstilom ali vrijeme mi nije dozvolilo, rola geotekstila u mojoj firmi je 800 Kn i to je 100 kvadrqta tak da ovih 400 $ zvuci puno previse
lp Nikola

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #7
@red bull


za malu pistu ( 5m X 100m ) treba ti 500 kvadrata ... sto je 4000kn ili oko 700$?!


... il sam nesto krivo svatio?!

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #8
a kaj ce ti 100 metara piste? hahah 

a u postu prije pise rola 400$ koliko je to kvadrata u toj roli?
lp Nikola

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #9
@red bull

ovisi o modelu kakav letis .... nekom nije dosta ni 100 metara za slijetanje, poletit se moze i sa 3m  ;)


malo sam se zeznuo ... mala pista bi po meni bila 5x50  ... 10x100 bi bila savrsena!






Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #10
@ BuBizgb
koliko ja znam malo  ljudi ima takve modele kojima treba toliko za slijetanje jer su svi ograniceni sa prostorom ....pa mi je bilo cudno kaj tak velika pista  :D :D

5x50 bi bila super makar je i 5 x 25 dovoljna jer prije piste spušeš brzinu modela na minimum i samo lijepo cucnes na pocetak piste i zaustaviti ce se do kraja sto posto  ;)


@ sdanijel

koliko ima metara kvadratnih u toj roli za 400$ ?
lp Nikola

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #11
@ BuBizgb
koliko ja znam malo  ljudi ima takve modele kojima treba toliko za slijetanje jer su svi ograniceni sa prostorom ....pa mi je bilo cudno kaj tak velika pista  :D :D

5x50 bi bila super makar je i 5 x 25 dovoljna jer prije piste spušeš brzinu modela na minimum i samo lijepo cucnes na pocetak piste i zaustaviti ce se do kraja sto posto  ;)


@ sdanijel

koliko ima metara kvadratnih u toj roli za 400$ ?

role su 15x300 stopa. Dakle moze se dva reda povuci i dobijes cca 7x50m pistu.
Bijeli geotekstil koji se moze po ducanima nabaviti nije dobar jer nije UV otporan i nije pleteni.

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #12
A neznam mi imamo na skladistu jedan dio vec 5 godina i vozimo se preko njega i nista mu nije

Gdje nabaviti taj geotekstil? Kako je ovaj pleten? Moze koja slike i objasnenje tog grotekstila


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #13
A neznam mi imamo na skladistu jedan dio vec 5 godina i vozimo se preko njega i nista mu nije

Gdje nabaviti taj geotekstil? Kako je ovaj pleten? Moze koja slike i objasnenje tog grotekstila


Sent from my iPhone using Tapatalk

pogledaj moje linkove na pocetku...tamo imas hrpu linkova modelarskih pisti i slika...a nabavka moze ici s alibaba.com:)

Odg: Geotekstil modelarska pista

Reply #14
Hvala, sad cu pogledati :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola