Skip to main content

Topic: Memorijske kartice (Read 6017 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Memorijske kartice

Evo najeftinije memorijske kartice na netu (original su jer sam uzimao odavde par Kingstona). Akcija traje još par dana, pa požurite ako želite da kupite


http://bit.ly/OVScard OVS 32 GB Klasa 10 - $7.99
http://bit.ly/Samsung32gb Samsung 32 GB Klasa 10 -  $8.89
http://bit.ly/Kingston64GBKingston 64 GB Klasa 10 - $14.69
http://bit.ly/samsung64gb Samsung 64 GB Klasa 10  (Kad se stavi u 'korpu', onda pokaže stvarnu Flash sale cijenu) $16.89


Na ebayu sam naručivao par puta, ali na mom DSLRu kao i na mobitelu se isto desi, brišu se same slike od kartica sa ebaya..
Od tada, izbjegavam ebay za memorijske kartice i držim se provjerenog

Odg: Memorijske kartice

Reply #1
jel to neki spam?! marketing?! sta?! :)


Ja sam kupio na ebay-u CF karticu i radi vec 5 godina?! :)

Odg: Memorijske kartice

Reply #2
Svaka kupnja preko ovakvog "affiliate" linka nosi mali profit onome tko reklamira. Affiliate ID se vidi po ostatku linka koji je ovdje npr u prvom linku: http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_246020.html?vip=87463.
Postoje ljudi koji javno postave link na neki komad opreme, najčešće sa preporukom iz vlastitog iskustva i lijepo kažu ako se kupi preko njihovog linka oni imaju mali bonus.


A može i ovako, po tko uleti...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Memorijske kartice

Reply #3
mani je i dalje to spamanje :)

Odg: Memorijske kartice

Reply #4
jel to neki spam?! marketing?! sta?! :)


Ja sam kupio na ebay-u CF karticu i radi vec 5 godina?! :)
Da, ali si platio malo skuplje nego sam ja postavio linkove.
Gdje god sam dao linkove, uvijek isti komentar.
Pa je li to jedini problem na ovom svijetu?
Dovoljno je da pogledaš reviewe sa stranice i vidjet' ćeš šta kažu korisnici o karticama..
A drugo, potrudio sam se staviti linkove najjeftinijih i najboljih kartica koje postoje trenutno sa 32 i 64 GB.

Uživajte..

Odg: Memorijske kartice

Reply #5
jel to neki spam?! marketing?! sta?! :)


Ja sam kupio na ebay-u CF karticu i radi vec 5 godina?! :)
Da, ali si platio malo skuplje nego sam ja postavio linkove.
Gdje god sam dao linkove, uvijek isti komentar.
Pa je li to jedini problem na ovom svijetu?
Dovoljno je da pogledaš reviewe sa stranice i vidjet' ćeš šta kažu korisnici o karticama..
A drugo, potrudio sam se staviti linkove najjeftinijih i najboljih kartica koje postoje trenutno sa 32 i 64 GB.

Uživajte..


Pa ono da mi se cita spam, visio bi u spam folderu na gmailu a ne na ovom forumu! :)


btw moze web site od ovog proizvodjaca OV memoriskih kartica!?


Odg: Memorijske kartice

Reply #6
xcalibre, oprosti, ali nisi se predstavio na forumu.

Ovako iz tvojih postova ispada cisto da si doso na forum zaradjivat. Neznam dal imas neki web shop ili cisto planiras na promociji zaradjvat, ne zanima me, nit vecinu tu.

No, osvrni se na svoje postove, i reci da nesto od tog nije reklama, copy paste specifikacija proizvoda, iz vedra neba, uz cijene i sve. Sta je to nego promocija i reklama.

Uostalom, shopove koje reklamiras svi tu vec odaavno znaju, i kupuju tamo, i svi dobro znaju cijene proizvoda.

Bez uvrede...

Lijepi pozdrav,

Jurica

P.S. Ako imas neki web store ili nesto, javi se moderatorima da ti otvore neki podforum di se mozes oglasavati, al onda ponudi prave popuste za clanove.

Odg: Memorijske kartice

Reply #7
xcalibre brate imas lijepo da platis reklamu tu na forumu pa se reklamiraj koliko hoces :D

Odg: Memorijske kartice

Reply #8
xcalibre, oprosti, ali nisi se predstavio na forumu.

Ovako iz tvojih postova ispada cisto da si doso na forum zaradjivat. Neznam dal imas neki web shop ili cisto planiras na promociji zaradjvat, ne zanima me, nit vecinu tu.

No, osvrni se na svoje postove, i reci da nesto od tog nije reklama, copy paste specifikacija proizvoda, iz vedra neba, uz cijene i sve. Sta je to nego promocija i reklama.

Uostalom, shopove koje reklamiras svi tu vec odaavno znaju, i kupuju tamo, i svi dobro znaju cijene proizvoda.

Bez uvrede...

Lijepi pozdrav,

Jurica

P.S. Ako imas neki web store ili nesto, javi se moderatorima da ti otvore neki podforum di se mozes oglasavati, al onda ponudi prave popuste za clanove.
Hvala za savjet

Odg: Memorijske kartice

Reply #9
jel to neki spam?! marketing?! sta?! :)


Ja sam kupio na ebay-u CF karticu i radi vec 5 godina?! :)
Da, ali si platio malo skuplje nego sam ja postavio linkove.
Gdje god sam dao linkove, uvijek isti komentar.
Pa je li to jedini problem na ovom svijetu?
Dovoljno je da pogledaš reviewe sa stranice i vidjet' ćeš šta kažu korisnici o karticama..
A drugo, potrudio sam se staviti linkove najjeftinijih i najboljih kartica koje postoje trenutno sa 32 i 64 GB.

Uživajte..


Pa ono da mi se cita spam, visio bi u spam folderu na gmailu a ne na ovom forumu! :)


btw moze web site od ovog proizvodjaca OV memoriskih kartica!?
Ne znam.. dobro pitanje, ali zaista..
Pogledao sam na banggoodu, skuplja je za par dolara, i ima
4.9 (201 Reviews) Također na gearbestu ima dobru ocjenu, 4,9, a reklamiraju je i ostali sajtovi..Možda je neko od 'velikih', samo dao tu 'OV' marku ili možda kinezi pogrešno preveli :D

Odg: Memorijske kartice

Reply #10
Pa nebi je kupio na toj stranici nema sanse, tako losa iskustva ni na jednoj drugoj stranici nisam imao. Meni je aliexpres kralj svih kineskih stranica, i imaju vjerujem najbolje cjene.. xcalibre nista protiv tebe kolega.

Odg: Memorijske kartice

Reply #11
Pa nebi je kupio na toj stranici nema sanse, tako losa iskustva ni na jednoj drugoj stranici nisam imao. Meni je aliexpres kralj svih kineskih stranica, i imaju vjerujem najbolje cjene.. xcalibre nista protiv tebe kolega.
Nema problema druže.. ja sam naručivao i do sad su mi stizale stvari.. sad sam naručio dvije kartice i čekam ih.. vjerovatno će tek u 1 mjesecu stići zbog praznika..
Naručivao sam i power bank od njih, odlično se pokazao, pa sam naručivao i svojima.. http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_187685.html?vip=45686