Skip to main content

Topic: blog (Read 2899 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: blog

Reply #1
kao prvo i osnovno, svaka čast za blog... a sada, pošto sam vidio blog... valjda ga smijem i komentirati...  da sam neki pametnjaković sad bi tu počeo pljuvati i cjepidlačiti, ali pošto nisam i majka me dobro odgojila... lijep blog, lijepe slike i sad kad si sve tako lijepo otvorio... čekam još i više, ako je moguće... svaka čast na trudu... hvala što nisi popljuvao nas raketne modelare(kao što to neki rade) i pošto sam jedini predstavnik naše male skupine(do sada još nisam dobio podatak da na ovom forumu ima još raketnih modelara) zahvaljujem se u ime svih... dao si mi ideju da i ja napravim sličan blog, ali sam ja suviše lijen za nešto takvo tako da ostajem pri tome da tebe pohvalim po treći put  :)  ;D

Odg: blog

Reply #2
hvala na svim pohvalama, isprićavam se što neodogovaram odma, jer sam trenutno u Austriji na poslovnom putu, malo u život otišo, što se tiće komentiranja bloga, slobodno, bit će mi jako drago, za vaš blog, prijedlog je da ga napravite, i iznesete svoja djela i sve šta mislite da bi drugi trebali znat o vama, jedino neznam zašto mi se zahvaljujete što nisam popljuvo raketare, nebi htjeo da se nešto krivo shvati, ali na blogu nepljujem nikog, i svi tipovi modelarstva su dobro došli....
što se tiće raketo modelarstva, pošaljem vam stranice sa drugih foruma...

Odg: blog

Reply #3
ma nema problema... što se tiče mog dijela pisanja po blogu... mogao bi, ali sam još uvijek lijen... ne znam koliko to vremena oduzima... ali bih mogao pokušati jer je svako iskustvo dobro došlo... znam da ne pljujete nikoga i to mi je drago... znam osobe koje se bave samo jednim dijelom zrakoplovstva(raketno ili zrakoplovno, nebitno) što je super jer su mama i tata u svom poslu... ali tada ne treba podcjenjivati druge što te osobe rade jako stručno... zrakoplovno je nešto atraktivnije od raketnog pa je valjda zato toliko zastupljeno iako se mi borimo da i mi postanemo popularniji... nego, pozdravite Austriju, uživajte tamo... i da, nemojte mi govoriti "vi" jer sam dosta mlađi od vas... možda i na cijelom forumu jedan od mlađih modelara, ako ne i među najmlađima... pozdrav


Odg: blog

Reply #5
oohooooo, forum naših dragih kolega Slovenaca... hvala lijepa... pošto sam raketni modelar već dosta dugo pa znam sve detalje oko toga... pomoć mi je potrebna, ali sitna... hehe... sve po tom pitanju mi je jasno(učim i uvodim druge u taj dio modelarstva), ali je novo iskustvo lijepo iako mislim da imam dosta puno iskustva... ali nebitno... još jednom hvala na linku... valjda neću imati prevelike muke sa slovenskim... hehe

Odg: blog

Reply #6
vjerujem da nećeš, ja ga koristim koliko mi treba, i ide mi , uglavnom razumijem slovenski kad mi neko prića, samo zahvaljujući forumu, translejtor od ggogla je ok, nije sve ćisto prevedeno zbog padeža koje imamo, ali se kuži šta je "pjesnik" htjeo reći. evo ja ću ovim putem postavit pitanje adminu, a ti možeš i putem pm, dali ima šanse da se otvori nova tema u glavnom meniju od foruma, pod nazivom "raketno modelarstvo"? jel ako imamo već raketara, da i oni imaju svoj prostor za druženje, a i da mi vidimo šta ova grana modelaratva nudi....

Odg: blog

Reply #7
sinoć sam bio na forumu naših dragih susjeda pa sam vidio da imaju neke teme o kojima se i kod nas raspravlja, ali nemamo virtualni prostor za to... ako bi ti htio postaviti pitanje administratoru/ima, hvala... ja ću ih također pitati dali bi se to moglo realizirati... jedino nisam siguran jel još raketnih modelara ima ovdje na forumu ili sam ja jedini... u svakom slučaju, hvala... vidim da postoje ljudi koji i nas "male i zapostavljene" cijene i poštuju... što se tiče "gugla", to nije ništa novo da ne mogu izaći na kraj sa našim padežima...  :D  :D  inače, za kraj... grana modelarstva gdje su zastupljeni raketni modelari... nudi mnogo toga... pitanje je tko i koliko to cijeni

Odg: blog

Reply #8
sinoć sam bio na forumu naših dragih susjeda pa sam vidio da imaju neke teme o kojima se i kod nas raspravlja, ali nemamo virtualni prostor za to... ako bi ti htio postaviti pitanje administratoru/ima, hvala... ja ću ih također pitati dali bi se to moglo realizirati... jedino nisam siguran jel još raketnih modelara ima ovdje na forumu ili sam ja jedini... u svakom slučaju, hvala... vidim da postoje ljudi koji i nas "male i zapostavljene" cijene i poštuju... što se tiče "gugla", to nije ništa novo da ne mogu izaći na kraj sa našim padežima...  :D :D  inače, za kraj... grana modelarstva gdje su zastupljeni raketni modelari... nudi mnogo toga... pitanje je tko i koliko to cijeni


dajem potporu ovom prijedlogu, cijenim sve grane modelarstva, samo kao i svi mi, pa tako i ja imam svoje favorite, kao sta su tebi raketni modeli, meni su osnovna zanimacija samo jedrilice, mada imam pokoji motornjak ali nisam nešto zagrijan jel meni je uzivancija jedrenje i borba sa termikom  tj. opstanak bez pogona... samo naprijed sa svojim projektima, i nedaj se... pozz


usput, za sve ostale, imam novosti na blogu pa pogledajte, kako su bili praznici nisam niš piso ali sad se nastavlja dalje...pozzz svima