Skip to main content

Topic: Pitanje Video link (Read 2028 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pitanje Video link

Evo pošto ima puno kolega koje voze FPV, a vidim da ovo kaj sam si ja zamislio bi trebalo funkcionirati,

Trebao bi neki link na proizvod tj.na video link koji desprijekorno funkcionira do nekih 50 metara od monitora za kontrolu, i koje antene da za to koristim,
Da ukratko objasnim želim si staviti nadzor na radionu koja mi je udaljena nekih 50 mt a volio bi to učiniti bežično jer nemam mogučnosti kablove polagati.
i još jedno pitanje, koliko treba prostora (MB) osnovna rezolucija (da mu vidim facu i da ga tražim preko interneta sa potjernicom ko u doba westerna) za minutu snimanja ili da to riješim na drugi način.
Zaboravil sam napisat imam doma neku antenu kojom sam se spajao na wifi prije 15 let na nekih 4km od kuće (server mi je bio u papagajkama na voltinom jos uvjek je, a kuca na jarunu)
Dal nju mogu koristit za ovo, imam sve postavljeno na krovu kuce pa da se ne hebem.
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pitanje Video link

Reply #1
A samo jednu kameru moraš imati ili mrezu kamera?

Odg: Pitanje Video link

Reply #2
Mogu jednu ili vise sve zavisi kaj mogu tehnički riješit,
Tak i tak mislim kupit gimbal kakav vi imate na vijonima i upravljat kamerama.
Sve cu upravljat preko stanice ,
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pitanje Video link

Reply #3
Koliko novaca planiraš potrošit?
Postoji "jeftino" riješenje sa Ubiquiti kamerama i njihovim kontrolerom. bežićno spajanje isto tako sa njihovim proizvodima jer je IP kamera. ako te zanima piši..

Link na njihov proizvod a isto tako imaš i airmax koji je za bežično spajanje.