Skip to main content

Topic: Kutija za F5J-400 (Read 3909 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kutija za F5J-400

Da li netko radio kakvu kutiju za jedrilicu ovih veličina, za transport i skladištenje.

Došao mi je ovaj model u hangar pa da ga maximalno zaštitim od unutarnjih i vanjskih neprijatelja. (crveni,crni, žiti i zeleni vragovi)

Atlantis F5J-400

Planirao sam raditi kutiju od stiropora imam na lageru ploće 1200x3000 tvrdi debljine 2 cm,  ima li netko nešto gotovo koje je radio da mi posta slike da ne lutam previše.

Posebno bi radio kutiju za krilo, a posebno kutiju za trup, jer sam mišljenja da mi je tako lakše ugurati u auto. ili možda griješim.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kutija za F5J-400

Reply #1
Evo danas malo delam na kutiji  ovako sam zamislio,  sutra cu je pojacati i napraviti unutar kutije prihvate za krilo.



Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kutija za F5J-400

Reply #2
Da ....pedantan ,kao i uvijek... ;) ....to se traži... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Kutija za F5J-400

Reply #3
Moj Mes sad je kutija kruta, nasao sam u radioni neko ljepilo za stiropor u kartuši za pištolj pa ljepio s time, makar mišljenja sam da ce mi biti malo nezgrapna, za transport, ako bude onda idem na alu konstrukciju od cijevi 20x20 palo cu ih popigati da prate krilo i sve skupa zavarati, TIG ceka da ga koristim. Opet zelim da je kutija koliko toliko lagana max do 2-2.5 kg.
Sutra cu vidjeti popodne pa odlucujem.

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C