Skip to main content

Topic: savjet za jedrilicu (Read 3942 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: savjet za jedrilicu

Reply #1
imas tamo u oglasima 2 trainera odlicna, bolje uzet nesto ozbiljnije, ovo je igracka, jako lose napravljeno, kupio kolega nedugo, totalni promasaj

Odg: savjet za jedrilicu

Reply #2
a u pm,imam jos ovu pilu al s tim uopce ne mislim pokusavat dok ne skuzim neke stvari..

Odg: savjet za jedrilicu

Reply #3
ja  ti  prodam  gupija cijena  sitnica
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: savjet za jedrilicu

Reply #4
Ta jedrilica je malog raspona krila i mavi "V" znači da je prikladnija jurenju i akrobacijama nego učenju letenja. Gupiy je dobar izbor jer kasnije možeš sam napraviti krilo s eleronima pa od prave početničke jedrilice napraviti jedrilicu za pravo vikend jedrenje sa svim komandama. Kod Štefa u Brežicama je bilo za kupiti krilo u kitu, izrezana balza, tamo odmah kupiš i foliju i dok učiš letjeti samo s repnim komandama pomalo slažeš novo krilo. I veseliš se svom prvom krilu.
http://www.trgovinamodelar.com/default.asp?mID=sl&pID=GUPPY
http://www.trgovinamodelar.com/Media/nacrti_nasveti/Guppy-nart%20za%20krilo%20s%20krilci.pdf
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: savjet za jedrilicu

Reply #5
s tim kao letecim krilom je jako tesko letit uzmi  trenerea ili imas i od multiplexa easy cub ko trener na elektro motor ili neku jadralku gupy ili tako nes
ili imas za oko 200 eu scout od park funa i to ti je ok a letece krilo nikako ii neki akro model je r je brz i okretan   ;D ;D


pozz:Roman ;D ;D ;D ;D


Odg: savjet za jedrilicu

Reply #7
Pa i ja bih je gradio, samo gdje su nacrti :'(
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.