Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 341934 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.





Odg: quad iz Slavonije

Reply #95
Quote
Kupio bi Hp2814/810kv motore pa me zanima da li bi išli sa ovim esc koje već imam na quadu

Glede motora isti su odlični i to znam iz vlastitioga iskustva.Imaju snage,ležaji ok, dugačke silikonske žice koje olakšavaju montažu, osovina 5mm, idu do 6s, na quadu mi se ponašaju u kombinaciji s blue series + simonik odlično.

Reglere koje imaš ja osobno nisam nikada probao pa ti  ne mogu ni savjetovat ali ništa ne košta probat, opcija novi uvijek može :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #96
4tm nesrićo, navukao si mi Sreflera na home made quadove  :D . Neka odlično lete. Sada FPV i po ravno-brežuljkastoj Slavoniji pičite. ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #97
Malo testiranja raznih propova na quadu. :)

Osoba na četvrtoj slici mi je jako poznata. Jes da ovako izgleda casual ali prepoznamo ga   ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #98
Ima zgodan modni dodatak u ruci, a propele su ko na pravom helicu  ;D


Odg: quad iz Slavonije

Reply #100
Mario jesi spojio pitch od gimbala na pot na stanici malo da nakosis kameru dolje, ili gore  8)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #101
Jesam šokre ali nisam koristio ovaj put.Bio sam statičan na jednoj visini (kk2) i Marko je proletavao pokraj-imam puno više kadrova i materijala ali nisam sve stavio treba mi puno vremena za obraditi.

Slijedeći put vježbam fpv pa čemo se naganjati...


Odg: quad iz Slavonije

Reply #103
Pa decki vi ste ispraznili skladiste hobbykinga, nema propa kojeg nemate, ostavite nama koji  :D :D

Odg: quad iz Slavonije

Reply #104
Pa decki vi ste ispraznili skladiste hobbykinga, nema propa kojeg nemate, ostavite nama koji  :D :D
:D
Da mogu jos toliko bi ih probao,
kao gume na autu, svaki daje drugacije rezultate,
jos da mi je igrati se s trokrakim i probati 3.8 i ostale pitch varijante.
Na sve to 3s 4s te 1,2,3,4,5 baterija ...

Vec to sto je jedan motor 710 kv a drugi 810 kv ima razlike
istina u uputama navode samo do 12" ali ja nisam odolio da probam 15".