Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 341858 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #585
Kako sam i rekao s antenama koje imaju pojačanje isto je dobijeno uz svjesni gubitak nečega...širina snopa, dijagrama zračenja-latice, osjetljivosti na vanjske utjecaje, i posebno je važna dužina dionice koaksijalnoga voda od tx-a do antene ( nije za svaku antenu isto)...
Za pojačalo ću ti pogledati s dečkima ima tu nekih riješenja u samogradnji..

Odg: quad iz Slavonije

Reply #586
Testovi se nastavljaju.
Motor hp2212-1000kv s novo pristiglim propovima provučen kroz mjerenja struje i potiska...

Odg: quad iz Slavonije

Reply #587
Da, svrdlom kroz karbon a treba bit precizno ne ide jedno s drugim  :D Ja obično kada bušim karbon idem prvo s svrdlom 2,5mm zatim nastavljam sa svim mogučim dimenzijama bruseva ne bi li dobio promjer koji mi je potreban.

Pogledajte ovaj frame - cijenu se ne može pobjediti, ali ovo sa strane me podsječa na moj frame:
http://www.goodluckbuy.com/fpv-reptile-550-550mm-glass-fiber-alien-four-axis-aircraft-quadcopter-frame-w-two-axis-gimbal-combo.html
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #588
Planiram na S-K staviti malo jače baterije, recimo 2x 6400mAh 3S koje bi bile teže za 220g u odnosu na 2x 5300MAh 3S pa sam napravio test tako da sam stavio 220g dodatnog tereta nebi li vidio dali mi to što remeti u vezi letenja/vibracija i koliko se potrošnja povečala. Zanemarite vrijeme leta izmjereno OSD-om, štopao sam na Futabi i jedan i drugi let je trajao striktno 10min. To OSD malo zafrkava izgleda u vezi štopanog vremena ali konzumacija je ona od trenutka spajanja baterija prikazana na flight summary-u.
HDD-ovi su dobro mjerilo udobnosti leta, ako prežive let to znači da je let bio udoban   :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis



Odg: quad iz Slavonije

Reply #591
vidim da snimač radi lijepo,jesi li pogledao poslije na kompu kako izgleda video...

Odg: quad iz Slavonije

Reply #592
vidim da snimač radi lijepo,jesi li pogledao poslije na kompu kako izgleda video...

Slike su iz videa,
izgleda sasvim OK, otprilike kako se i vidi na displaju,
da umjesto male CMOS pustam gopro ili CCD vise rezolucije bilo bi jos bolje,
malesno i prakticno, nosenje laptopa i spajanje na ezycap mi nije bilo zgodno.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #593
Evo da podjelim jednu sliku s današnjeg leta
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #594
Nice, bas je cista i ostra slika.


Sent from my iPhone
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #595
2 čovijeka se zaigrala na palicama  :)
2 man on sticks
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #596
ima li ovaj dole failsafe funkciju u slučaju flyaway :)


Odg: quad iz Slavonije

Reply #598
Lijepo....slijedeći put idemo dalje bar na 900m i 400 visine... :)

 

Odg: quad iz Slavonije

Reply #599
2 franky: fora je snimati dok ljudi rade na pilani, zavališ se, letiš, uživaš a drugi se znoje  :D  ;D
             ja sam isto pred 2 god snimuckao malo za probu, http://tinyurl.com/pilanaquad
               trebao bi sada i s brushless gimbalom ponoviti to, stari se žali da samo po livadama letuckam

2 srepfler: ajd kada probaš javi koji ti je max domet linka naspram onog sa aviona kaj letiš,
  meni je uvijek bio na multiju manji, vjerojatno zbog više smetnji onboard i lošijeg razmještaja komponenti neg na stiroporcu avionu :)