Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 341966 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #960
A gdje je moj daljinski rekord to od 8200m koji je postavljen prije skoro 3 godine.
To je bio quad FPV sa 3p 5000 3s bat.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #961
A gdje je moj daljinski rekord to od 8200m koji je postavljen prije skoro 3 godine.
To je bio quad FPV sa 3p 5000 3s bat.

Samo moras prijaviti rekord.

http://fpvlab.com/forums/showthread.php?20039-Personal-Bests-V5-(LEARDERBOARDS)

Uvjeti

If I miss your post for some reason or you spot an error, shoot me a PM. Also, if your distance listed isn't linked to the proof...post it up and I will take care of it.

Challenge your friends and have fun. Must provide video or screenshot proof including some form of measurement evidence i.e. OSD or Coordinates (start and turning point). The list will expand to include all entries.

The following only applies if you don´t have a OSD with a distance counter:

So please guys, if you send in a video proof with google earth, please make sure you show a landmark in FPV footage. Although you passed that landmark, we can only count to that point (anything else would be a rough guess). If you send in a google earth picture with the distance traveled, please only mark the distance between you and that point e.g. a lighthouse or a road and so on.

Please post your ground-station and plane setups as well.

Distance scoring: The distance recorded will be the maximum LOS distance you achieved on the flight and still return home. For example... If you fly 1 mile out and turn around and fly 1 mile back, the distance recorded will be 1 mile.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #962
A tako znači.

Biti će zanimljivo ovo ljeto jer planiram ići dalje.

Budem se prijavio za ubuduće.

Super da to netko prati i evidentira. :)


Odg: quad iz Slavonije

Reply #963
Čestitam Marko , znao sam ...Ti si moj favorit... ;D ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: quad iz Slavonije

Reply #964
Čestitam Marko , znao sam ...Ti si moj favorit... ;D ;)

Hvala @Remote.  :)

Kockica ima sve spremno za 5 km udaljenost, ali volim s vecom dozom sigurnosti, samo vikendom mogu na miru isprobavati,
blato je trenutno u polju, ali bit ce po malo dalje i dalje.

Prvom priliko moram nabaviti bolje baterije ( od mojih), ove zippy 5000 ( posudjene za probu) nisu lose za danu cijenu oko 36$ EU, 5800 su vec dosta skuplje,
imaju i 8000 ali dvije mi se cine pre teske.

Da nadjem sponzora za gensace 16000 4s rezultati bi bili puno bolji, no ta baterija je pre skupa.

Postoje 100 kv motori i 28" elise koje bi dale dupli flight time ali za amatersko igranje previse, cijena jednog motora kao 10 mojih ( bez PDV, carine i postarine),
no znali bi napraviti ( tu mislim na 4tm-a  ;) ) .

Stosta u pripremi, samo nesto prije nesto poslije, ja se trenutno najvise radujem vecem tri kopteru, fali jos djelova ali bit ce,
to ce biti stroj za LOS i rucno letenje KK2,KK2.1.





Odg: quad iz Slavonije

Reply #966
4tm - ovo izgleda bolesno odlično, dali si sam izrezivao ploče za CR X8 mini?

Ja sam malo danas testirao novi stroj, u dvorišnoj radioni jer je vani propadivala kiša, čak sam nadodao i 50g dodatnog tereta da bude odmah težina za FPV, radi ko singerica na 2S, jako stabilan i pred kraj baterije je imao još viška snage za normalno uspinjanje, kako je nabrzinu složen i radi jako dobro, letio sam ga do 3,55V po čeliji pod teretom. No međutim, kad sam sletio napon se nije skoro ništa oporavio, skužih da sam onda najvjerovatnije sve izvukao iz baterija, sad kad sam ih napunio stalo je točno 11278mAh, mislio sam da će napon prije zaronit nego izvučem kapacitet ali nisam bio u pravu, doslovno sam izvukao 95% kapaciteta.
Bit će i video ali kada bude išao na pravi let jer ovo je uglavnom bio hover. 35min HFT, ali bude se letio inaće 30min, u biti ovisi koliko će trošit u letu, obično strojevi s velikim propelerima u laganom letu manje troše nego u hoveru pa ćemo to još vidjeti.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #967
Frenky koji su to točno motori....vidim da su od Matijaža...

dobra minutaža... s obzirom da si letio na 2S ovo me podjsjetilo na jedan manji Tomin quad s kojim se ljepio na plafon...

QUAD

a spominjem ga stoga što je isti na 2S5A bateriji letio punih 27 minuta i to na cca 80% gasa...2S je i meni uvijek bio donekle zanimljiv...

samo prašite ...pozdrav iz također kišnog Zagreba...

lp
Toni


Odg: quad iz Slavonije

Reply #969
Toni to su KW2 motori cca 75g svaki, malo su teški za tu prču ali zato rade mrak i jako se dobro nose s xoarima 14x5 (apsolutno se ništa ne grije), budem još isprobao kombinaciju na 4s, dakle ove dvije u serijskom spoju i sa 10" - to bi mogla biti kombinacija za preko 100km/h ali o tom potom  :)
Budem probao i sa samo jednom 5800mah 2s koliko može letjeti, po ecalcu bi trebao 28min, znači realno negdje 25min - a onda se može s dvije i jednim slijetanjem guštat 50min FPVa, ma u biti to je stroj eto tako za zafrkanciju, ništa posebno ali me se ipak dojmio jer nisam očekivao ništa posebno a na kraju ispao baš cool.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #970
Testirao sam taj motor i odličan je....(mjerenja postana u ovoj temi prije par dana)
Dobar rezultat frankycro, ima se potencijala za brzinski rekord.....čekamo neki video...


Odg: quad iz Slavonije

Reply #972
Trogir s 250m


trogir snimljen s gopro mini x8 250m visine
svaka čast :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #973
Lipo lipo.... :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #974
Duje dirnuo si me ravno u srce. :)

Ako te put nanese odi na moje Čiovo prema bračkom kanalu. Tamo je Gospa od Prizidnice na liticama. Dođi o izlasku ili zalasku sunca kada su boje kako treba. Imat ćeš što lijepoga snimiti.  ;)



lp
Toni