Skip to main content

Topic: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište (Read 228659 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #105
Zed jesi narucio?,vidim da fale 2 stavke na skladistu pa zato pitam.

 

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #106
Nisam, javi ako zelis nesto drugo. Ako ne, vratim ti novac ili u drugoj narudzbi ispravimo nepravdu :)
Javite mi jos te promjene brzinski da to riješimo.

Dodao bi kako ćemo odsad promijeniti pristup, znači brza narudžba. Tipa imate od 9 ujutro do 5 popodne napisati tko što treba i šaljemo odmah da ne sjebe skladište. Naravno tu ću vam vjerovat da me nećete zaj***t za pare :D (ovo vrijedi ili za one koje osobno poznajem, ili za one koji su već naručili i bili pošteni)


Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #108
Poslat cu ti ja par svojih. Ajmo dalje!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #109
heheh svaka cast...


THX

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #110
Moje sve ima, kaj ćes kad uzimam samo egzotiku ;) ;)
Čujemo se ujutro

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #112
A ako se uskoro ne naruci, ode i moja KK2 sa stanja :(

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #113
Kada ide narudžba? Ono, da to sutra/prekosutra zapakiraju i da bude u ponedjeljak u Zagrebu.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #114
Nisam, javi ako zelis nesto drugo. Ako ne, vratim ti novac ili u drugoj narudzbi ispravimo nepravdu :)
Javite mi jos te promjene brzinski da to riješimo.

Dodao bi kako ćemo odsad promijeniti pristup, znači brza narudžba. Tipa imate od 9 ujutro do 5 popodne napisati tko što treba i šaljemo odmah da ne sjebe skladište. Naravno tu ću vam vjerovat da me nećete zaj***t za pare :D (ovo vrijedi ili za one koje osobno poznajem, ili za one koji su već naručili i bili pošteni)

Evo umjesto onog dvoje ovu traku, u cijeni je...
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__34524__Wing_Tape_45mic_x_45_mm_x_100m_Wide_Yellow_EU_warehouse_.html

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #115
Dečki sorry što ste toliko čekali da naručim, javilo mi se još dosta ljudi kasnije tako da uskoro ide još mala narudžba...gdje će svi pokušati naručiti na istom mjestu, umro sam skoro dok sam pohvatao sve PM-ove, mailove, threadove i promjene narudžbi :D

Uglavnom nadam se da je sve bar otprilike točno. Narudžba i ostala "papirologija" izgleda ovako:

[attachimg=1]

[attachimg=2]

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #116
Hvala puno zed! Nema problema što se tiće vremena. Tak i tak brzo dođe.
Hvala!
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #117
Bogami u slijedeću narudžbu i ja uskačem.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #118
E šteta što nisam vido da je na skladište došalo  :-[

  Transmitter Glove
  i
  Universal Heater
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #119
Hvala na narudzbi :)

Evo zadnja KK2 je otisla k meni :)

Dobro si napisao, nek si svako razmisli sto hoce naruciti, pa slijedeci put najavis koji dan ce se skupljati narudzbe, i taj dan odmah treba napraviti narudzbu, posto se dosta brzo mijenja kolicina na skladistu i nastaju problemi i zbrke.

Jedino sto je to riskantno, ako se neko neozbiljan odluci predomislit kad je narudzba vec napravljena.