Skip to main content

Topic: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište (Read 228586 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #720
Ima li zainteresiranih za narudžbu iz EU skladišta koju bih napravio u subotu/nedjelju, dok još traje blowout sale u EU?! Ja si ne planiram naručivati baterije tako da imate full kapacitet na raspolaganju. Također, potrebno je 2-3 ljudi, ne želim komplikacije kao George zbog glupavog HK shipping software-a koji samo "kalemi" dužinu kutije jednog item-a na drugi iako je u prvom poluprazna kutija i nije lomljivo  8) . Ja sam iz ZG. Dogovor na PP.
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #721
Zainteresiran.   nemam sad vremena, budem sutra vidio dal ima sta me zanima a zaboravio sam. Za svoju narudzbu cu sutra popisati duznike jer nisam stigo. Tek je danas poslano, stavit cu trekinge :)

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #722
Takodjer me zanima. Uvijek neke sitnice zaboravim... Također bez baterija (kako sad izgleda)

lp

Dragec
Suhoj-27 EDF, Cessna 182, FW190,Spitfire MK24, Bf.110.
Big Lama 3x, HoneyBee King 3 2x
Turnigy 9x

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #723
Ja isto zainteresiran, moram provjerit dostupnost


Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #725
Evo  uspio sam popisati cifre.  Ako nekom nesto ne stima, javite se. Ima dosta toga, pa greske nisu iskljucene :)



Ironic Gti - 88.728 = 620.13 kn



GPP - 17.268 = 120.68 kn


Kolega s posla 15.488 = 108.24 kn


Karas - 46.598 = 325.68 kn


gecdra_div - 16.088 = 112.44 kn

borro - 86.738 = 606.22 kn


sismis - 9.998 = 69.77 kn


Lim@ RS - 23.82 = 166.53 kn 


Mr.Ti 12.78 = 89.30 kn 


ja 85.46+3.238 -9.07 ( moji bonus points-i) = 79.628 =  556.53 kn  Tocno 589.01



Shipping, 3.238 USD po glavi stanovnika je uracunat. Fali mi kad sve zbrojim nekih 4-5 dolara jer mi je iz nekog razloga hobbyking naplatio kao da nisam platio paypal accountom, iako sam platio tako. Ko bi ih znao, budale.

Uglavnom, placanje po preuzimanju, ko i dosad.
Evo i treking brojeva,


jedan paket je poslan dan kasnije pa ce tako i stici, dok je drugi vec blizu:

47150051670682
47150051672341

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #726
Stigla jedna kutija jucer, i druga danas stiže, tako da od danas navecer mozete pokupiti kod mene. Na bolovanju sam, pa sam doma cijeli dan, nisam još siguran dal cu sutra raditi. Uglavnom, javite se oko preuzimanja.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #727
Samo mi jedno nije jasno, kod narucivanja, ovo na slici je sve sto sam mogo stavit u narudzbu. Cak sam htio sebi neki termobuzir, i nisam vise imao opciju slanja, tek kad sam ga izbacio.

Medjutim, kutija stigne poluprazna. Zasto? Ima neko iskustva? Bas me zanima druga kutija koja danas dolazi. Vjerujem da ce bit ista stvar.

Izgleda da se vise ne isplati grupno narucivat nista, jer vise od par stvarcica za jednu kutiju, nece slati iz nekog razloga.

Prosli put sam dobio 10-ak stvari koje bi isle u  kutiju 50x30x30, u kutiji od 130 cm, krcatoj papirom. Na live chatu su mi rekli da je to da zastite stvari od ostecenja. Nasmijao sam se, i poslao im sliku sa pola kubika papira iz kutije

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #728
Daj im to sad ponovno slikaj i sljedecu kutiju koja ti stigne. Treba bit uporan i pitati ih u cemu je problem. Ocito su skuzili da treba zaradivati i na postarini. Ne znam sto bi trece moglo biti.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #729
Ma vec sam slikao, i poslao im. Lik je kao napravio dummie account da popika sve svo sam uzimao, i posalje screenshoot sa porukom ogranicenja vezano uz velicinu paketa. A nit je velicina kutije, nit masa dostigla maximum.

Ma skuzili su da se masovno narucuje pun box nevezanih stvari, pa su puknuli ogranicenje na pakete. Kolko sam skuzio, kad popikam stvari koje kupujem, softver im samo zbroji duzine pojedinih stvari, i izbaci mi npr duzina paketa 3m, ili 2m, a to nesmije prelazit zbroj LxWxH kutije, iako nema smisla bas. Uzmem 10 baterija po 10 cm, i oni to posalju u kutiji od metar, a stane u 20x20x20 cm.

Odsad ciljam na dvojicu ili max trojicu kad budem narucivao za sebe. Tek tolko da ne platim 16 eura sam, ako imam manju vrijednost paketa 

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #730
Ima li zainteresiranih za narudžbu iz EU skladišta koju bih napravio u subotu/nedjelju, dok još traje blowout sale u EU?! Ja si ne planiram naručivati baterije tako da imate full kapacitet na raspolaganju. Također, potrebno je 2-3 ljudi, ne želim komplikacije kao George zbog glupavog HK shipping software-a koji samo "kalemi" dužinu kutije jednog item-a na drugi iako je u prvom poluprazna kutija i nije lomljivo  8) . Ja sam iz ZG. Dogovor na PP.

Karas ima kakvih novosti ?

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #731
Nije mi jasno što ne šalju paket, pogledajte kada je paket plaćen: 16.02.
Sve naručeno i plaćeno je bilo IN STOCK.
Danas sam ih pingao na chatu, kažu da im treba do 3 dana za slanje.
Inače su slali meni uvijek najkasnije prvi slj.radni dan. Plaćeno PayPall-om, uredno skinuli lovu odmah sa mog računa.
Stvarno nas zezaju sa grupnim narudžbama.  ???
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #732
Samo za informaciju, ako je narudžba iz Kine (Hong Konga), od 18. do 25. 02. je njima nova godina i golden week, tako da valja očito biti strpljiv.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #733
Nikakva drama sa slaganjem i slanjem, meni su nekad slali narudzbe nakon tjedan dana iako je sve bilo in stock.