Skip to main content

Topic: KK2.0 1.6++ problem (Read 2031 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KK2.0 1.6++ problem

Znam da je vec tema o kk2.0 kontroleru ispisana tisucu puta ali nakon koristenja iste vec dvije godine dosao sam do nekih neshvatljivih situacija.stavio sam novi 1.6++ fw i nemogu dobiti da quad ide ravno naprijed ili ravno nazad vec kad pomjerim palicu naprijed on ide naprijed-desno i tako se dogadja kad pomjerim palicu nazad on ide nazad lijevo.napominjem da je trimano na stanici tako da je u receiver opcijam na kontroleru sve na nuli.i kontroler isto pokazuje kao sto sam opisao.POMOC

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #1
Pomoć

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #2
Kalibracija pod vaservagom?
Lp,
Alex

Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #3
Ja sam imao problema sa kk2.1 jednostavno jedna verzija finvarea je bila banana i dešavala mi se ista stvar kao i tebi, promjenio sam na drugu vrziju i bombon :-)

Leti samo leti :-)

Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #4
Kalibraciju napravio pod vaservagom.vratio fw 1.5 i ista stvar se događa.jednostavno kad sve trimam na nulu u receiver test opciji dobijem da mi je kad gurnem palicu gore-lijevo(foward).Za poludit.mozda mi je riknuo 9x stanica ili Rx

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #5
Nemam pojma o multijima niti njihovim kontrolerima, ali vidim da te muci novi firmware (kao što ti je Antonio napisao). Zašto ne probaš staviti stari firmware gore već optužuješ stanicu ili Rx? :)

Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #6


Kalibraciju napravio pod vaservagom.vratio fw 1.5 i ista stvar se događa.jednostavno kad sve trimam na nulu u receiver test opciji dobijem da mi je kad gurnem palicu gore-lijevo(foward).Za poludit.mozda mi je riknuo 9x stanica ili Rx
strong, light and cheap - choose two

Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #7
Mislim da ti je to do postavki stanice. Mozda si neke mikseve poremetio. Probaj napraviti novi model.

Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #8
Opa, nisam vidio dobro, još mi je rano. Hvala Gregor.
Eto Robert ima bolje rješenje. Znalo se i meni desit da se pogubim u miksevima pa na kraju niti ne znam što radim. :)

Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #9
Jel ima nekakvo rjesenje da se 9x resetira na tvornicke postavke?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #10
Ako imaš stock firmware, drži EXIT dok pališ stanicu i ode sve na stock postavke.

 

Odg: KK2.0 1.6++ problem

Reply #11
Problem rjesen resetiranjem stanice na tvornicke postavke.
Hvala svima na pomoci

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2