Skip to main content

Topic: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse) (Read 5772 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Navukle me cijene na HK-u na ovom Cyber sale-u :)


nisam stigao pitat za savjet al ovaj sale na HK-u je brutalan...


Uglavnom, kupio sam si http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=55602 za 64$ EU warehouse (normalna cijena je 214$). Očito zadnji, jer je nakon toga otišao u backorder :)


Ja bi malo FPV-ao, i cijeli FPV set već imam, boscam 200mW, samo još da se malo odvažim.


Molio bih vas mišljenje, iako se više ne mogu predomislit :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #1
Kolega za te novce je vise nego vrhunski šoping.Gledao sam malo video o toj jedrilici ide fino i glatko nema neko abnormalno penjanje al to ti za uzivanje i ne treba.ako nemas bateriju za jedrilicu ja ti imam jednu zippy 3S 5000mah 3ciklusa znaci nova pa se mozemo dogovorit.kad stigne jedralka uzivaj

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #2
Ukratko, imam Spektrum DX6i stanicu, lemon dsmx 6channel receiver, 700TVL kamericu i boscamov RC805 set 200mW sa cloverleaf antenama i 7" LCD display.


Ono što bih volio je savjet oko nabavke OSD-a, gps-a, i osnovne telemetrije. Volio bih ovaj model poletjeti "kako treba" sa FPV-om, a FPV iskustvo == "null" :D .
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #3
@Škunex, baterija će mi svakako trebat, javim se ;)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #5
Taj ja imam i odlican je.ja prodajem komplet fpv sa gliderom jer mi se pocme vrtjet u glavi nakon 5min

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #6
U svakom slucaju za takav avion ti treba obavezno RTH (RETURN TO HOME) bez toga nikako, znaci postavis failsafe kada ostanes bez signala prijemnik ti prebaci u failsafe tako da se avion vrati. Bez toga nepomisljaj znaci tebi treba storm osd, todnado osd,ili apm.

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #7
Hvala miso, sad barem znam što trebam googlat :) Nisam niti mislio bez RTH, ovo je div koji bi mogao nedajbože svakakvu štetu napraviti tako da neće tako brzo u zrak.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #9
Evo stigao div!


bacio sam pogled samo onako na brzinu 15-tak minuta, i što moje oko može zapaziti je slijedeće:


Stavili su ESC 60A a ne 50A kako piše na netu. Naljepnice po njemu su katastrofa... odlijepljuju se malo jačim pogledom. Stiropor mi se čini robusan i čvrst, kao i karbonske cijevi, koje koristi i za spajanje krila. U biti model je prilično jednostavan. Evo nekoliko slika, a sada ću ga pospremiti i samo se diviti za mene giganskim modelom dok ne nađem flight controller za njega i kupim još prijemnik i bateriju. (Ode božićnica) :)



"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #10
Lepi mancave!

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #11
Jelda! To mi je novi i sam si ga uredio :D Od ljeta ove godine! Baš ću ti puknut sliku cijelog, i stvarno je cave, sa 2 i pol strane je po zemljom :D
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #12
Vrat me zaboli od naginjanja  :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #13
hahahaha,da i ja vidim, al ne kuzim... na kompu su mi dobro okrenute :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: 2600FPV Glider EPO 2600mm (PNF) (EU Warehouse)

Reply #14
Ideš, pa to je ogromna  letjelica.
Znači bit će ih još ak je backorder?