Skip to main content

Topic: Zakon simulator kabel (Read 43223 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zakon simulator kabel

http://www.dealextreme.com/p/usb-2-0-almighty-flight-simulator-dongle-51480

Dolazi sa 2 DVDa a na njima: Realflight G5 (sa svim expansion packovima), Reflex XTR, Phoenix, Aerofly Pro deluxe. I sve radi :) ne treba nikakvi dongle emulatori.
Eh ti kinezi već legalno piratiziraju kako hardware tako i software.

Vrijedi svakog centa
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #1
ahahha
moj je jutros stigao u postu, ali nisam primjetio DVD-e kada sam narucivao...
BRAVO BRACO KINEZI !!!!
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #2
http://www.dealextreme.com/p/usb-2-0-almighty-flight-simulator-dongle-51480

Dolazi sa 2 DVDa a na njima: Realflight G5 (sa svim expansion packovima), Reflex XTR, Phoenix, Aerofly Pro deluxe. I sve radi :) ne treba nikakvi dongle emulatori.
Eh ti kinezi već legalno piratiziraju kako hardware tako i software.

Vrijedi svakog centa

To ganjaš s Turnigy 9X, jel tako ?
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #3
Jok , sa Spektrumom, al ine vidim razlog zašto ne bi i turnigy radio :)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #4
..mmm. :o..kad mi ono dolazis u goste.. ;D...
Turnigy 9X

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #5
Daj ti Migovik to isprobaj pa da si i ja piknem jednoga :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #6
Isprobao bi on kad bi imao kompjuter koji to može potjerat, a ne laptop sa integriranom grafičkom (Intel GMA) :)
No budem probao kod njega, pa javim.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #7
Hvala ti. Ono što mene brine je to da Turnigy radi jedino u PPM modu, u PCP-u totalno poblesavi. Koliko sam shvatio, simulator treba raditi u PCP modu :-\
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #8
@amater_total pa prebaci ga u PPM mode (znam da može)
meni su javili da su ga poslali, koliko dana treba da stigne? Jesi DVD-ove naručivao posebno, ono za 2 CD software računam na neke drivere
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #9
Pa ak radi u PPM-u onda super ;D
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #10
@amater_total pa prebaci ga u PPM mode (znam da može)
meni su javili da su ga poslali, koliko dana treba da stigne? Jesi DVD-ove naručivao posebno, ono za 2 CD software računam na neke drivere

Ništa posebno, dvdovi su u paketu. Trebalo je mjesec dana da dođe.
I nikakvi driveri ti ne trebaju, sve povuče s interneta, jedino prije svake promjene simulatora treba isključiti USB i promijeniti na prekidaču za koji simulator se koristi i ponovno uključiti USB u PC (nikako ne prebacivat prekidač dok je USB spojen). Prvi puta će poskidati drivere za svaki simulator, znači , kad ga dobiješ, prvo ubodeš USB dongle u PC i sačekaš da se instaliraju driveri, pa ga izvadiš, pomakneš prekidač na slijedeću stavku i opet ubodeš....i tako 4 puta (budući da prekidač ima 4 položaja).
Na dvdu su svi simulatori i još nekakava aplikacija za taj dongle koju nisam skužio čemu služi. Za realflight G5 će ti trebati crack koji je na DVDu i serijski brojevi koji su u crack folderu u helpu, ali sve je intuitivno, samo pokreni DVD odaberi Engleski i ostalo će ti sve biti jasno.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #11
Jesi probao koliko kanala podržava ?
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #12
Meni svih šest, maksimalno mislim da podržava 8.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #13
Probao sa 9x, ali probao sam samo 4 kanala :)
veceras idemo dalje
 :)
na drugom forumu sam napisao, ovo je najbolja stvar koju sam kupio od kineza
poslije 9x
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #14
Ja sinoć probao kod kolege na 9x i ništa nisam uspio dobit, da li sam možda trebao prebaciti u PCM ?
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.