Skip to main content

Topic: Zakon simulator kabel (Read 43463 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #75
Ja kad sam uzimao 600ku sam krenuo s helićem za 4-5 soma kn, ispalo je... Hm... Više LOL  ???
MAK Zapad

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #76
Ja kad sam uzimao 600ku sam krenuo s helićem za 4-5 soma kn, ispalo je... Hm... Više LOL  ???
htio si rec..duplo?  :D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #77
 :-X
MAK Zapad


Odg: Zakon simulator kabel

Reply #79
Nije isto. Treba paziti. Ja sam imao jednog koji mi je radio sa zadnjim Phenixom i prepoznao samo RF 4.5 i 5. Sad imam drugi koji mi radi sa RF 6 ali ne radi sa Phenixom.
Danas se malo igrao i update-o na Phoenix 4, i moj stick proradio. Naravno, mora ići preko EMU, dok na RF6 radi direktno

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #80
pitanje: dali je tko koristio ovaj 12-1 ili 9-1 dongle na futabi 7c ili bilo kojoj fasst stanici..zanima me jer kazu da treba stanica raditi u ppm modu a futaba to nema osim nekakve kemije s trainer modom...ugl, radi li..puno fala
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Zakon simulator kabel

Reply #82
Vjerojatno je već netko od vas isprobao ovaj dongle pa me zanima dali ste ga uspjeli upogoniti sa RealFligtom 5 ili 5.5

http://dx.com/p/9-in-1-usb-simulator-100583

Taj je 12,99 $ a ima i i onaj za 20 $ pa si mislim... zasto da malo ne ustedim ako radi...

Molim Vas iskustvo !

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #83
Bok!

Znam da budim temu iz mrtvih ali imam problem sa "zakon simulator kabelom", a ne želim otvarati novu temu radi toga.

Trenutno koristim 16 u 1 kabel sa eBaya
Prednost dotičnog - registrirani RF G6 s mogučnošću updatea

Problem: kako odraditi "validaciju" stanice?

U prijašnjim verzijama je bilo dovoljno isčupati i vratiti kabel u stanicu ili upaliti RF, a tek onda stanicu
U ovoj verziji taj obilazni način ne radi.

Da li se netko susreo s tim problemom i da li postoji rješenje?

Hvala!

Pozdrav

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #84
Pozdrav svima !

 Imam problem sa kupljenim kablom .

http://www.ebay.com/itm/360290885693?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

 sa instaliranim simulatorom FMS, a i sa Phoenix-om na Turnigy 9x kod postavljanja kanala uvijek mi fali kanal za smjer ( 2 kanal) u kalibraciji vidim tri kanala, a li ne i četvrti, probao i na drugi PC isto sa XP-om, ali isti problem ??  Da li je netko imao ista iskustva i probleme i kako ih riješiti ??

 ::)  Hvala

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #85
zdravo, možete pitati prodavatelja, jer oni su više upoznati s njima   

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #86
A joj..... Kinezi... ??  Nisam baš siguran da će odgovoriti, čak i na pitanje šta se desilo sa dostavom , skoro preko mj. dana nitko nije niti slovce pustio ??  Moram probati na drugu istu stanicu ili neku kombinaciju da otkrijem u čemu je problem stanica -kabl, program ?? 

Hvala i LP

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #87
Jel zna ko koji kabel na kraju radi sa Phoenixom i 9X a da je najjeftinije rjesenje?
Ovi s HK od 5$ ne rade?

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #88
ako si na Windows XP,mozes bez problema to spojit sa obicnim audio kabelom 3.5mm,neznam dali radi i na Windows 7
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Zakon simulator kabel

Reply #89
Tako sad imam spojeno, mislio sam se rijesiti PPJoya...