Skip to main content

Topic: koaksijalac od 126 cm (Read 3683 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #1
Ovdje nema umjetnosti pravog hobiste ....  :D

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #2
Kakva umjetnost, umjetnost je uzivanje u letu a i padu...ovome ocito nista ne moze biti pri ovim manjim kresevima
jebo ti ono kad pravis model 2 mjeseca i skrsis a da ga a nisi ni natrimat uspio...
a da ne govorimo o ciframa :)

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #3
a bar imaju svako malo novi proizvod na svom sajtu...

heli od: 60, 80, 92, 106, 115 i evo 126cm.... sablje iste, samo produžuju alu boom na repu.   :D

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #4
....smece..... >:(
3 x rc helikopter :P

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #5
to je helikopter nema straha da ces nesto skrsit ako padnes   :)

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #6
Kakva umjetnost, umjetnost je uzivanje u letu a i padu...ovome ocito nista ne moze biti pri ovim manjim kresevima
jebo ti ono kad pravis model 2 mjeseca i skrsis a da ga a nisi ni natrimat uspio...
a da ne govorimo o ciframa :)
sve je rečeno, osobito početnicima, iskusniji kolege sigurno ovo smatraju igračkom, a ko počinje letit ovo mu je plafon
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #7
to je helikopter nema straha da ces nesto skrsit ako padnes   :)
Pa naravno uzivas u letu i ne sekiras se previse...a sta fali ovo i za nekoga ko nece da pravi multirotore a hoce da uslika nesto ili snimi iz zraka sa nekom manjom kamerom, mislim da je izvedivo

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #8
mCPX dvajsput bolji heli od ovog govna
MAK Zapad

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #9
Ovo je super igracka za modelare a i za ostale koji se zele poigrati.

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #10
robi je kako vidim profi u ovome pa mu je ovo bezze :D, nama početnicima ovo nije loše, ja bi ga sebi uzeo pa pomalo,  ;D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #11
robi je kako vidim profi u ovome pa mu je ovo bezze :D, nama početnicima ovo nije loše, ja bi ga sebi uzeo pa pomalo,  ;D
Uzmeš lijepo 450pro i turnigy 9x, spojiš lijepo na komp, pokreneš PhoenixRC, i guštaš dok slažeš....
Kopaš po netu, skupljaš pare dok pomalo učiš kontrole i odvažiš se prvi puta ga skršiti  :D
Pa otet na net kupiš dijelove koje si "slučajno" skršio dok žena njurga  8)
Ali pa što, jeftiniji dijelovi od njene kozmetike    ;D
GUŠT....GUŠT....GUŠT  ;) ;) ;) ;)

Sve najbolje kolegama helimajstorima i ostalima i neka dočekaju novu 2012 s helićima u HOOVER-u  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #12
robi je kako vidim profi u ovome pa mu je ovo bezze :D, nama početnicima ovo nije loše, ja bi ga sebi uzeo pa pomalo,  ;D

Nisam profi, samo puno letim i dosta sam napredovao u kratkom roku jer mi je to gušt i volim letit neki početnički 3D. Ako ti je fora samo letat okolo, bolje si složit neki multi ili pravu stvar. Meni ovo nikako nema smisla jer se niš nećeš naučit i brzo će ti dosadit. Solo Pro je bolji heli od ovog, zabavniji je a možeš i letit po kući.
MAK Zapad

Odg: koaksijalac od 126 cm

Reply #13
ja kažem za početak nije loše da ljudi malo osjete letenje a da ne polome odmah pa se razočaraju, ja pomalo letim heksu koju sam od tonija kupio pa se zabavljam ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR