Skip to main content

Topic: Super bandit + ZAGI Jastreb (Read 5746 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Super bandit + ZAGI Jastreb

Evo par slikica moje nove pile izrađene u 2 dana :D.

Lagani pusher, bio danas u zraku ali nije imao tko snimati - nadam se da če video sutra osvanuti. Napravio sam ga sa stranice PARKJET u 75% skali. Mislim da je pre mali jer to pići ko blesavo :D.

Gore je 2200mha i 1400kv rc-timer motorić sa 7*4 apc elisom, a proban i sa 8*4.

Presvučen je sa foliom za slova (ploter rezać) tako da je učvrsnulo materijal do ibera jer sam radio na fen pa stisne izoflor da ne mrda nikamo!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Super bandit

Reply #1
Odlicno izgleda  ;)

Odg: Super bandit

Reply #2
najs!

Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #3
Evo stavljam slike ZAGI-ja (Jastreb) sređenog u ova dva dana :D

Moram još staviti bočne stabilizatore i u zrak, nadam se da neče doživiti u startu pad hahahaa ;D

Ako kolega sutra završi svojega onda maiden oba na livadi sutra - bit će veselo, imamo maiden 4 aviona sutra....

Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #4
Odlični radovi Smoukey  ;) .
 
Samo par sitnica vezano za zagi, iznad reglera treba biti otvor da se hladi jer u suprotnom brzo bude zakuhao.
Doljnja strana zagija trebala biti tamnije boje radi lakšeg uočavanja kad je isti visoko a iznad njega su oblaci ( bijelo dolje na zagiju i bijeli oblaci nije naj varijanta ).
 
Želim ti uspješne letove

Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #5
Plavi hvala puno na savijetima - ESC ima Otvor za hlađenje (slika u prilogu)

A sa donje strane još idu natpisi i crte pa se nadam da će biti ok - osim toga Kod nas na plitvicama je sve okolo naokolo zeleno pa se bijela i crvena Ističu. Ali hvala u svakom slučaju na savijetu - pripazit će mo na to! E i po rubu ide crna crta pa ga to istakne u oblacima (NAdaM se) :D
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #6
Pitanje - koliko su vaši zagi-ji grama RTF?????
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.


Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #8
sve ovisi do setupa!ali tako negdje kak je plavi reko,no moj prvi zagi kojeg mi je denis napravio bio je cini mi se kilu i nesto sitno i letio je ODLICNO  ;)

Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #9
Ma pitam tako okvirno std. koliko je da znam da nije moj pre lagan - RTF ima 550g. pa sam se zapitao!!!!!  ???
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.


Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #11
hahaha ma naravno da se ne žalim - nego frend mi kaže Da IsPadne ZaGi OKo 700-800g. Pa sam se Začudio kada sam stavio ovoga na vagu :D :D :D :D.

Ako ne nastavi sutra kiša ide malac u zrak pa da vidimo kako to ide!
Koliko inaće ti zagiji idu sa onim rc timerovim motorom 2200kv-a?????
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #12
hahaha ma naravno da se ne žalim - nego frend mi kaže Da IsPadne ZaGi OKo 700-800g. Pa sam se Začudio kada sam stavio ovoga na vagu :D :D :D :D.

Ako ne nastavi sutra kiša ide malac u zrak pa da vidimo kako to ide!
Koliko inaće ti zagiji idu sa onim rc timerovim motorom 2200kv-a?????

cisto dovoljno! :) ja imam 2700 al mi vise to nije dovoljno,postalo sporo hahaha...bit ce ti 2200 ok :)

Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #13
Evo još jednoga, pošto vani prži zatvorio sam se u klimatizirano i lagano ljepuckam :D

Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Super bandit + ZAGI Jastreb

Reply #14
Evo još koje slikice s elerončekima :D

I normalno mora biti curica na krilu hahah
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.