Skip to main content

Topic: Blade 450 JEFTINI X (Read 3826 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Blade 450 JEFTINI X

Evo malo sam šarafo preko vikenda. I evo rezultat.



Kao što vidite riječ je o konverziji 450 3d u 450 x odnosno zamjeni flybara sa flybar controlerom. Posao je dosta jednostavan. 450 flybarless glava i kbar controler.







Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #1
A zato tebe nije bilo u četvrtak na livadi :)

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #2
eee da je Kina bliže ;)

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #3
i da jos stavis ar7200bx .....  ;)

dx9-xd8-gobac630

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #4
A onda nebi bio jeftini. Mogao sam ici na oem blade glavu i ar i onda bi bio pravi x. Btw ovako je zanimljivije ;)

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #5
I kak leti taj zuti K-Bar, Panda, sto li.
Jel ima ravnotezu?
Ja uzeo plavi ali jos nije dosao na red.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #6
Iskreno ne mogu ti reci koliko bolje leti s kbarom jer ga nisma letio prije ali mogu usporediti sa v450d03 i leti bolje i minirnije. Piro rate je odlican i ravan, bas jako ravan. Na svom v450d03 imam plavi ali imao sam jedan problem koji mozes vidjeti http://www.flyfreak.net/helikopteri/walkera-v450d03-upgrade/  :-[ . Zuti i plavi su isti samo sto zuti mozes montirati i bocno dok plavi ne mozes, i da plavi ima govenor mode.

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #7
Kolega iz kluba kojem sam radio ovu konverziju je ipak odlučio da heli nije za njega pa je odlučio ovo prodati. Eto, može neke ponude ako je netko zainteresiran. Ima 2 leta na sebi nakon zahvata o leti odlično:)

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #8
Evo blade opet kod mene. Idemo malo sa upgradeom ;)

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #9
Sad kad te zena dohvati.... opet bu stolic u boravku zauzet mjesec dana :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #10
Već u prodaju, a nisam još ni uploadao video od subote kad sam te malo snimao kako letiš s njim.  :D
Najbolje otvori aukciju, pa tko da više.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #11
@Wespen
E da je kina bliže ;)

@varadero
Pogledaj datum posta. To je još dok je bio kod prijašnjeg vlasnika. Sada ide cf tail boom i sva serva pa da vidimo hoće bolje slušati ;)


Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #12
Evo blade u novom ruhu :)

Odg: Blade 450 JEFTINI X

Reply #13
Mali Update na bladeu. Naručio sam sanjke od rexa 450 u nadi da ce pasati na bladea ali sam se malo prevario. Pa sam ih "malo" prekrojio da pašu :)