Skip to main content

Topic: teorija ili zavjera ? (Read 3699 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #1
Nevjerovatno dokle ide ljudska glupost kada se krivi ljudi uhvate olovke i "novinarstva".
Čudi me da se ne spominju iluminati, cia, rothschild i drugi, jer garant i oni imaju prste u tome  :D

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #2
Mislim da je facinantnije kako ljudi to puse  8)

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #3
Sprdex je ozbiljna novina u odnosu na ovo "Dnevno"..

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #4
A ja se u potpunosti slažem sa člankom!  Heliocentričnost Svemira je glupost jer je Svemir zapravo geocentričan !

Sunce je ujutro na istoku, a navećer na zapadu, dakle po danu putuje po nebu i oko zemlje. Tko još vjeruje da se Zemlja okreće oko Sunca ?

Niste u pravu!
D.

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #5
napokon netko misli svojom glavom ( citaj : nikaj bez diogena ..)
dx9-xd8-gobac630

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #6
Dobar početak vikenda za Diogena! Koja je to po redu? Nije valjda Žuja(!) rigara s groznim kvascima!?
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #7
A ne nikako Žuja: žuja je proizvod od gmo žitarica i to ne konzumiram ! Danas samo pšenićno i to Paulaner Hefe Weissbier..

Inaće, zaboravio još nešto: niti Mjesec se ne okreće ni oko ćega, jer mu stalno vidimo istu stranu ! Što je iza ? To bi trebalo reći Zrinki K da napiše, jer to je jedna od najbrižljivije ćuvanih tajni!

Kada pročitate što je iza, nećete moć' vjerovat !
D.

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #8
portali koji zavrsavaju na "O" :) ... plus Zrinka K. ... zabava samo takva a ni ne citam clanak! :)

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #9
eto i vec imamo kontradikciju u istoj teoriji ... zemlja kao rotira na sve strane i to oko sunca , a mjesec kao ima "tamnu stranu "  ::) ::)
dx9-xd8-gobac630


Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #11
da , bas me zanima kaj se voyageri tocno pokazali ...
dx9-xd8-gobac630

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #12
Quote
A pazi sad ovo...




http://www.youtube.com/watch?v=0jHsq36_NTU




i ovo...




http://www.youtube.com/watch?v=mvgaxQGPg7I&feature=iv&src_vid=0jHsq36_NTU&annotation_id=annotation_3814919555



Animacija je točna  u odnosu na neku referentnu točku.
Problem jest što su napisali "Old  heliocentric model of our SS".  Naš SS i je heliocentričan, ali Svemir nije.
Drugo, napisali su da SS putuje svemirom brzinom od 70 000kn/hr. Da, SS putuje svemirom brzinom od 70 000km/h, ali u odnosu na neku referentnu točku. Isto tako,  to bi trebao biti vektor na tu referentnu točku.
I nisam pogledao do kraja, pa sam tamo nešto propustio.

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #13
da , bas me zanima kaj se voyageri tocno pokazali ...

@Drvoholding živio , prije nego postaviš bilo koje pitanje o svemiru ,a sa aspekta NASA-e , moram Te informirati da Ameri nisu nikada alunirali na Mjesecu...... :-X :-X :-X :'( :'( :'( ....i da neće  :D :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #14
"A little knowledge is a dangerous thing"