Skip to main content

Topic: ZG letenje za vikend (Read 149340 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #675
Puse opako vani sumnjam da ce biti za bilo kakvo letenje.

 

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #676
Danas je bio krasan dan i na hortikulturi, od 13 do 17 odlicna termika, kasnije miran zrak s ponekim slabim dizanjem.. Na slikama jedan dio modela koji su danas letjeli

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #677
Trk na travicu, još se stigne. Nakon kiše vrijeme odlično.
Stigao sam taman oko 1430 koju min prije kise. Pricekao pola sata i isplatilo se.

Maiden sa Quanum NOVA quadcopterom koji mi izgleda odlicno nakon voznji mini DEXa na KK2.

Palo je i malo letuckanja bixlerom.

9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #678
na 5 minuta od kuce, Mičevec, letenje iz hladovine, za male depronce, frisko pokoseno

nakon par minuta me posjetio neki "pernati warbird" cca 1m+  ;)
i kad je vidio da je veci i brzi od modela (0.75m) napravio je jos dva tri kruga i smjestio se negdje na okolno drvece, nisam stigao pratiti kamo

poslije je jos u par navrata naganjao jato nekih "vrabaca" ali mu nisam bio vise interesantan


[attach=1]

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #679
Dečki sutra na Travicu oko 3-4 ima zainteresiranih za čukanje i letuckanje?
Meni je ovo idealno doba godine za letit jel nije prevruće a i prehladno.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #680
Eto i mene sa sa cukom i "zvjerkom" ....

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #681
Evo ga, došao doma. Super bilo, čukali i letuckali, temperatura idealna, puno termike(koju ja nemrem uhvatit).
Inače ljudi malo je zamrla Travica probudite se malo,proluftajte modele!
Da nije Saša tam svaki put kad dođem
da imam s kim letit već bi se presto bavit ovim hobijem. Barem se javite i recite nemogu danas ili -1,+1.
Evo par slikica:
Elfanje

Flyin low





Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: ZG letenje za vikend

Reply #683
Ja sam jucer bio na travici sa klincima, dosao sam oko 17:40 i na moje iznenadjenje nikoga, a bio je lijepi dan.


Tata im je pokazao malo kako leti cukac, a onda je usljedila vožnja buggy-ima i truckom po dijelu gdje je izvadjena trava.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #684
Ja sam jucer bio na travici sa klincima, dosao sam oko 17:40 i na moje iznenadjenje nikoga, a bio je lijepi dan.
Evo upravo o ovome govorim, nekad je ekipa letila svaku nedelju i subotu po cijeli dan po cijelom tom području,(kanal5,kanal4,travica). Di su svi nestali neznam :'( a meni je stvarno dosadno letit sam.
Kad god idete makar na 1 sat postajte u temu barem nije teško to a i za to je tema napravljena.
 
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #685
Toki, ako nema reporta na Friku , ne znači da nije bilo letanja !  Kuda bi došli da za svako letanje pišemo log, cijeli Frik bi bio ko pola interneta  ;) !

Da, ... bilo je u subotu na petici, ljepo društvance i raznolikih modela i tehnologija , evo par slikica.
Damir

ZG letenje za vikend

Reply #686
A ne znam, možda sam odabrao krivi dan, osim onih skim sam se dogovorio, vidio sam još samo jednog modelara koji je došao kad smo mi odlazili. Prije sam samo došao na livadu di god i zatekao barem 5 ljudi spontano kako leti. Prije nas se na travici znali složit po livadi desetak isto bez nekog dogovaranja.
Pomalo je sve manje letenja u Zg  :'(.
Većina nema vremena valjda.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #687
Toki, ako nema reporta na Friku , ne znači da nije bilo letanja !  Kuda bi došli da za svako letanje pišemo log, cijeli Frik bi bio ko pola interneta  ;) !

Da, ... bilo je u subotu na petici, ljepo društvance i raznolikih modela i tehnologija , evo par slikica.
Damir

Ovaj s krilom je bio i iznad City Centra na zapadu.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #688
A ne znam, možda sam odabrao krivi dan, osim onih skim sam se dogovorio, vidio sam još samo jednog modelara koji je došao kad smo mi odlazili. Prije sam samo došao na livadu di god i zatekao barem 5 ljudi spontano kako leti. Prije nas se na travici znali složit po livadi desetak isto bez nekog dogovaranja.
Pomalo je sve manje letenja u Zg  :'( .
Većina nema vremena valjda.

Danas sam na nasipu iza King Krosa oko 17:45, taman kad se sunce lagano skriva :)

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #689
našlo se nas dvoje starih,
kad ono dokapala i ostala ekipa kad je vidjela da se leti!  8)
najviše fantomaša bilo, oko 6-7, većinom fant 3, pokoji fant 2, Yuneec i DIY Inspire ofkors :)

malo minijem zujao okolo i lovio bixlera.
fora!  vidi se da dugo nije bilo sunca kada smo svi doletili na livadu u isto vrijeme.

makar nije svejedno zujati okolo dok je u zraku oko 20-30 tisuća kn vrijednih modela na svega par metara  :-X