Skip to main content

Topic: OPET ODMOR ZA OĆI (Read 9050 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OPET ODMOR ZA OĆI

Riva Riviera 80 gotova obnovljena i čeka probuna pravoj vodi !


stvar je kompletno drvena, bila je malo zapuštena, ima graupner motor 600, pošto je to dosta staro nisam htio drkati po tome dok ne vidimo kaj  to ide. da smrad je na brionima imao ne jednu već tri rive, još do nedavno jedna je bila kao nova a tu su mu srbi napravili potpuno kopiravši čamac karla rive, čak je i pločica sa podacima u tom čamcu. ostale dve rive su plutale , devastirane no još bi se dale složiti. pošto smo mi djubre od države i naroda pak ne čuvamo svoje a nekmoli tudje čamci propadaju na brionima. oni su u tzv. "čamčari" to još i danas zovu tamo garažu za plovila. naziv je čisti srbizam , no dobro kaj sad. ako tko ima vezu do ovoga gore sad na pantovčaku neka mu kaže za tu hrvatsku imovinu , koja se , em ne koristi, em propada.
ova sa slike je duga negde 77cm prekrasno izgleda,, jedino je kod špricanja bezbojnog laka autolakirer zasral pa nije onak kak bi trebalo.


http://www.rccommand.com/Riviera80.php



*** Riva Ariston 973 *** Mandello del Lario poslušati kako prede
ko leti visoko , nisko padne

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #1
pre ljep model,svaka cast  ;)

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #2
svaka cast,

nego nije li Tile imao nasto takvo, samo veliko ?
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #3
WaaaaaaaaaW!!!! i ja bi tak nekaj!!!!!  :-\

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #4
kaj je ispod furnira .. sto ga pogoni ?

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #5
obićan graupner  700 motor i 6 nimh čelija , stare baterije cca 1700 ma, no ja sam metnul perverzno elektroniku koja daje zvuk pravg motora tak da na leru čuješ brm, brm ,brm a uz to ide i sirena. kad to sve sprobamo ak nebu dobro,(brzo), onda je već u pripremi brašlec sa vodom hladjenim reglerom i ono kaj sve uz to ide
 
Riva Starting (both engines)    pa poslušajte kak to grmi !
ko leti visoko , nisko padne

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #6
opet miješaš pravi brod i RC brod

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #7
Čuj ovog policajca...

Pa nece nitko umrijet ako vidimo kako izgleda model u odnosu na pravi gliser  :)
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #8
Čuj ovog policajca...

Pa nece nitko umrijet ako vidimo kako izgleda model u odnosu na pravi gliser  :)

ovo mu je već druga tema :d nema veze..

inače da ne idemo u  OT, sviđa mi se model volia bi video i rc modela

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #9
imaš na jubitou vida modela koliko hoćeš

nije potrebno igrati se moderatora

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #10
videa

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #11
Ta riva je perverzija od glisera.
Model ti je odličan...meni je bila zelja slozit model rive, ali ja i drvo ..jbg koma ispadne

cekamo video modela!



Čuj ovog policajca...

Pa nece nitko umrijet ako vidimo kako izgleda model u odnosu na pravi gliser  :)

ovo mu je već druga tema :d nema veze..

inače da ne idemo u  OT, sviđa mi se model volia bi video i rc modela

ak nemas kaj pametno napisat, jednostavno NEMOJ NISTA NAPISAT!!!

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #12
Striček Boris ?
jebeju te ovi modelari :)
kaj vi ne kužite da je čovjek fasciniran takvim gliserima ...pa kaj onda da stavi i 15 videa pravog glisera ,bitno da nije stavil neki video od Ive Smranadera...khkh

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #13
E ...a striček Boris? one fotke glisera u kadi su mrak...ali ja bi više volio da si mi i ti bil u kadi sa  glisačom!!! khkhkh

Odg: OPET ODMOR ZA OĆI

Reply #14
molim lijepo da o takvim stvarima pričate privatno a ne preko foruma...... hvala  :o