Skip to main content

Topic: Spontani dogovor i pao maiden  (Read 10778 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #15
uf, ja cu morat vece nabavit za edgea...svaki put se zakoprca ako ne radim harrier landing :)

Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #16
Saša mogao si i mene pričekati da letimo zajedno pa kaj bude bude ;D ;D ;D

mogli smo isprobati da li ima mjesta za dva aviona u zraku- pitam se? :P


Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #18
Smiljac organiziraj špije da prate Saleta pa ga capni popola kad doleti na kanal :D

Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #19
da ga namjerno gađam nebi uspio, ja to radim onako spontano ponesen trenutkom ;D ;D ;D

a neki kad to promatraju dobiju inspiraciju sa dalekovodima :P

Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #20
e tak se razradjuje motor.moramo se zaletiti do gazde travice i odnesti nekakvu cugu,mislim da takvu travicu nema u okolici zagreba 8)




Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #24
A da pitamo gazdu da nam proda travu? Mislim ipak on živi od proizvodnje trave. Recimo proda nam 10 x 30m uz cestu. Nemam pojma koliko košta m2 trave - samo blebečem kaj mi padne na pamet.

Mislim - cuga je lijepa gesta i tak to ali on ipak živi od toga.

Kaj ja znam - komentirajte.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #25
A da pitamo gazdu da nam proda travu? Mislim ipak on živi od proizvodnje trave. Recimo proda nam 10 x 30m uz cestu. Nemam pojma koliko košta m2 trave - samo blebečem kaj mi padne na pamet.

Mislim - cuga je lijepa gesta i tak to ali on ipak živi od toga.

Kaj ja znam - komentirajte.

Svašta smo već razmišljali,ali u stilu da negdje na kanalu kosimo jedan dio ili da tamo kupimo i posadimo travicu,ali ili nema interesa ili nema love,pa tko bu donosio kosilicu....

Ovako donesemo pićence i pitamo da li i GDJE smijemo,a i koliko će to koštati,da nebi bilo.Ipak je to privatan posjed i nije u redu dolaziti bez pitanja.Eto.Budemo se Mirt i ja dogovorili pa javimo i odemo do gazde. :)

Inače sve piše pod Hortikultura Ćustić ili travnati tepih...

http://www.hortikultura-custic.com/
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #26
A da pitamo gazdu da nam proda travu? Mislim ipak on živi od proizvodnje trave. Recimo proda nam 10 x 30m uz cestu. Nemam pojma koliko košta m2 trave - samo blebečem kaj mi padne na pamet.

Mislim - cuga je lijepa gesta i tak to ali on ipak živi od toga.

Kaj ja znam - komentirajte.

Svašta smo već razmišljali,ali u stilu da negdje na kanalu kosimo jedan dio ili da tamo kupimo i posadimo travicu,ali ili nema interesa ili nema love,pa tko bu donosio kosilicu....

Ovako donesemo pićence i pitamo da li i GDJE smijemo,a i koliko će to koštati,da nebi bilo.Ipak je to privatan posjed i nije u redu dolaziti bez pitanja.Eto.Budemo se Mirt i ja dogovorili pa javimo i odemo do gazde. :)

Inače sve piše pod Hortikultura Ćustić ili travnati tepih...

http://www.hortikultura-custic.com/

ja bum sutra nazvao gazdu i nadam se dogovoriti sastanak u 16 h ,ako netko zeli ici ,neka mi se javi 0915057900

Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #27
Javi mi,bit ću u radioni.Ujutro brza kava! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: Spontani dogovor i pao maiden

Reply #29
Nikoga na hortikulturi...sam danas fulao mjesto letenja il se nikome neda  :(
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.