Skip to main content

Topic: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013. (Read 26558 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #15
Letjeliste Busevec je sutra rezervirano za natjecanje u akrobatskom letenju F3M kategorije, tako da je to prioritet sto se tice letenja (nije aeromiting vec natjecanje)
Dobrodosli su svi koje zanima takav vid letenja, mozda se netko odluci natjecati na kojem od sljedecih F3M natjecanja

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #16
Ok, hvala na odgovoru. Ma dolazim sigurno gledati, umalo sam se i prijavio ali nisam imao na vrijeme vijun, budem drugi put.
Reko kad smo već tamo da odradimo maiden u blizini ali ok budemo na Jankomiru :)

Lijepi pozdrav i vidimo se!

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #17
Odlicno je bilo,ekipa,letenje,cevapi  :D ...
Odradjeno bez greske  ;)
Nadam se da se vidimo na sljedecem natjecanju u sto vecem broju!

PoZDrav  :)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #18
Ko je najbolši :)

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #19
Hvala svima koji su bili nazočni na našem 6-om F3A-M natjecanju, pogotovo onima koji su potegnuli dobar broj kilometara do Buševca. Bez takvih entuzijasta ovaj sport bi uskoro samo spominjali.

Izvinjavamo se ako je bilo kakvih propusta u organizaciji i pozivamo Vas do godine u još većem broju.
Rezultati:


F3M Expert
1.Marko Meić
2.Nikola Stojković
3.Krešimir Ivašković


F3M Sport
1.Veljko Stojanović
2.Zvonimir Ivašković
3.Patrik Kubaska

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #20
Hvala organizatorima i svima ostalima na gostoprimstvu, predivno smo se proveli i druzili sa dobrim ljudima! Trudicemo se da ovo postane tradicionalno druženje u želji da što više popularizujemo ovaj sport, kako kod vas tako i ovde kod nas.
Hvala još jednom na svemu i vidimo se opet prvom prilikom.

Update: http://rcfly.rs/content/f3m-takmicenje-u-zagrebu

Nikola

 

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #21
Decki tekma je bila odlicna sve pohvale organizatorima i kuharima hehe ;) nadam se da se iduci put vidimo u jos vecem brojui da cu napokon doci s nekim vecim modelom :)
''Za većinu ljudi, nebo je limit.
Za one koji vole zrakoplovstvo...
...nebo je dom.''

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #22
Slike:



Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #23
Jos slika:

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #24
I jos:


Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #25
Ja najprije jako puuuuno pozdarvljam svoju ex wife, želim joj kratak i neugodan ostatak života, nakon njega okretala se  2200KV uz 12S na 2 metra ispod zemlje, zatim svoj kolektiv koji je čoporativno otišao na guljenje starog godišnjeg da im ne propadnu  >:( . Drago mi je da je sve bilo ok, da se ekipa okupila u ovom broju, pozdrav i pohvale "fureštima" koji su potegnuli preko granice da dođu na takmičenje  ;) .

A di je u poretku drugi Meić???

P.S. Znači propustio sam dan u Buševcu bez kiše? Kad god bi došli nešto je kapalo ili bi mi kapalo iz motora u autu  ;D
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #26
Ja najprije jako puuuuno pozdarvljam svoju ex wife, želim joj kratak i neugodan ostatak života, nakon njega okretala se  2200KV uz 12S na 2 metra ispod zemlje, zatim svoj kolektiv koji je čoporativno otišao na guljenje starog godišnjeg da im ne propadnu  >:( . Drago mi je da je sve bilo ok, da se ekipa okupila u ovom broju, pozdrav i pohvale "fureštima" koji su potegnuli preko granice da dođu na takmičenje  ;) .

A di je u poretku drugi Meić???

P.S. Znači propustio sam dan u Buševcu bez kiše? Kad god bi došli nešto je kapalo ili bi mi kapalo iz motora u autu  ;D
Drugi Meić je 4.  :)
BTW kapalo je taman kad smo se bacili na klopu  :D
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #27
jel netko snimao mozda?
''Za većinu ljudi, nebo je limit.
Za one koji vole zrakoplovstvo...
...nebo je dom.''

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #28
evo i od mene poneka slika

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

Odg: Raspis: F3M MAK-Velika Gorica 25.05.2013.

Reply #29
i još.. ;)
[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]