Skip to main content

Topic: Vratimo letenje na kanal!!! (Read 15340 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #15
Za bilo koji oblik dogovora, ja sam za. Kopanje, valjanje, za..bancija, roštilj, druženje i na kraju uživanje u plodovima tog rada. Što god treba, samo recite.

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #16
bravo medo u nedjelju najvjerovatnije kosimo pa neka se ostali samo čude dok ih čustič ne potjera  a kad se to dogodi onda budu letjeli na kuuu

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #17
Pa vidim da neki vec lete na kurcu! :D

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #18
faldomak, odlicna slova.

potpuno isto iskustvo imam od kada sam modelar. trudim se cak i kada svjesno letim di bas i nije naj sigurnije, recimo jarun, da sve bude pazljivo i koliko god da je sigurno. i zaista do sada nisam imao problema. tko god dode popricamo, o svemu i svacemu, ponajvise o modelima. i siguran sam da normalan stav modelara, pristojan i susretljiv kod svakog pa cak i mrguda mora donjeti smijesak na lice i zainteresiranost kaj to leti po zraku.

naravno da je problem kada se pretjeruje, bahati i preserava, no to u bilo kojem obliku zivotnog dijela donosi samo netrpeljivost drugih. stoga ne bude li toga u modelara ne vjerujem da ce itko imati razloga da nam uzima nebo.

jos ako se mi medusobno nebudemo nadhebavali...stari mladi fensi smensi lud zbunjen i tako to, gdje ce nam biti kraj?  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #19
bravo medo u nedjelju najvjerovatnije kosimo pa neka se ostali samo čude dok ih čustič ne potjera  a kad se to dogodi onda budu letjeli na kuuu

Dečki,dajte malo kulture!

Baš smo pravi Hrvati:svi protiv svih! :-[

Neka ljudi lete gdje im odgovara,pod uvjetom da paze na sigurnost sebe,a pogotovo drugih,dok ne bude zakonom određeno drugačije ili se nešto organizira.Teško da bu to svima odgovaralo,ali potrudimo se da bude bolje.
Pozdrav!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #20
Kaj se tu desava? :D
Sad imamo klanove vec??

O cem pricate vi? Dobro vam je Krasny rekel...osim toga gdje je problem?
Dozvolu imate, zelju imate, napravite! Tko moze pomoci pomoci ce ali svi ce kao i uvijek letjeti gdje god zele.

Ivek, nisam od tebe ocekival vakvu glupost :)

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #21
bravo medo u nedjelju najvjerovatnije kosimo pa neka se ostali samo čude dok ih čustič ne potjera  a kad se to dogodi onda budu letjeli na kuuu

Nevjerojatno.

Mogu samo u tvom stilu reči - nabijem te na komentar.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #22
A gle Zed, to je bio odgovor na Ivanov Komentar, ali ak on zeli letit na čuni pa onda nek leti! :D

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #23
Dajte molim vas, držimo se teme. Uvrede nikome ne pomažu.
Tema je otvorena za sugestije i nekakve smjernice oko uređenja kakve-takve
piste.

Ja osobno nemam model na "kotače" i nemam nekakve potrebe za pistom,
ali kroz druženje sa nekima od vas, moje kolege i ja smo uvidjeli da je uređenje
i održavanje piste na kanalu problem za ekipu koja ne živi u blizini, a prijeko je potrebna
modelima i modelarima sa kotačima.
Ne kažem da vam je problem dovest kosilicu, samo želim reći,
da je nama koji sa balkona kuće možemo "pljunuti" na kanal tak nekaj puno lakše
dogovorit i napravit. Ponudili smo i mehanizaciju i sebe za realizaciju nauma,
čak smo bili i preambiciozni oko "friške" travice. A za kaj? Da se tu sada prepiremo
i nabijamo jedni druge na.... komentar.

Kada još nisam ni znao što je stanica, kako je jedan lega reko, dolazio sam na kanal
gledat modele i druzit se sa prekrasnim ljudima punim razumijevanja za moja glupa
pitanja. Svidla mi se "BAŠ TA EKIPA", i mislio sam da su svi takvi. Još više su me zapalili
na ovaj hobi, a kada sam saznao da još nekoliko ljudi iz mog mjesta dijeli
strast za ovim hobijem, bil sam euforičan još dugo vremena.
A sada? Bolje da ne velim.


Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #24
A gle Zed, to je bio odgovor na Ivanov Komentar, ali ak on zeli letit na čuni pa onda nek leti! :D

Ma nisam tebi rekao brate...velim Iveku s kanala koji je uzivo dobar covjek!

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #25
A jebaji ga!

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #26
@Najiram
Akcija vam je plemenita i za svaku pohvalu, zapravo prava rijetkost u danasnje doba. Siguran sam da cu i ja i svi koje znam sa livade pomoci na svaki moguci nacin. Radom, novcima, modelima, s cim vec bude potrebno.

@Svi

Ono sto me izbezumljuje su blesavi (nepotrebni) komentari. Nemam pojma tko je Ivek (mozda i imam ali ne povezujem nick sa osobom), Zed kaze da je dobar decko - vjerujem. Ivek - piva na kanalu  anytime.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #27
Ma nije problem. Pa nije to neki poso, dovest kosilicu i pokisit.

Kaj se tiče Iveka, Zed je u pravu. Ivek ne da je dobar, nego je hodajuča legenda.
Ne poznajem čovjeka koji voli aviončiće više od njega, a voli i pivicu...   ;D ;D

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #28
ma nisam ja nikakva svađalica samo me je iživciral komentar da čemo naje ako pokosimo iuredimo komadič trave ,sa koncesionarom je sve dogovorenoi nema problema a ivodoprivreda neče stvarat probleme dok bude sve čisto i uredno još se jedanput izvinjavam ako sam nekoga uvrijedio a što se tiče pivice i posla toga se najmanje bojim     još jedanput lijep pozdrav svim modelarima i želim im što više letenja i sloge a ne vrijeđanja

Odg: Vratimo letenje na kanal!!!

Reply #29
Bravo Ivo, lajkam!!! :) :)