Skip to main content

Topic: Ebay (Read 3880 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ebay

Sto  je mali zuti napravio, nakon dva dana bidanja za nekakve servoe par sati prije kraja lik prekine aukciju jer kao vise nema robe na stanju (po domace)
Haloo, koji je smisao toga, lik ne skupi dovoljno para jer ocito je stavio prenisku cijenu pa prekine aukciju, zasigurno moje zadnje nadmetavanje, previse vremena za par dolara ustede  ::) .





Odg: Ebay

Reply #1
Dali je bila velika razlika između zadnjeg bid-a i onoga 'buy now' ? Pa se onda povukao...

Nije to ništa, barem nisi popušio lovu, jedan moj pajdo nekidan popušio točno 518 $ i to na foru 'money reversal' ili kako se to već zove? Ne može se ništa učiniti, 'protivnik' je u SAD-u i njega štite po defaultu, kažu: "rizik je dio poslovanja"
D.

Odg: Ebay

Reply #2
gledam nije ni bilo buy now..


nema veze ovo je bila proba sto se tice aukcija, vise ne.. ionako sam povremeno na bayu.


pitao gospodina zasto je prekinuo aukciju odgovor :


Dear doomdom82,

dear friend
i am sorry for this, and thanks for your auction, we will cancel the bids which auction price is too low, so maybe. thanks, and eBay allows the selllers to do so, so we do, please understand us. thanks!


- icemodel2009
[/size][/font][/color][/t]

Odg: Ebay

Reply #3
Ja sam zato odavno odustao od 'nadmetanja', je se uglavnom nadmećem sa robotom s druge strane ili već postavljenim stavkama minimalne i maksimalne vrijednosti. Rađe odem na Buy Now i to je to. Ako mi se ne sviđa cijena, odem dalje... već će se nekako naći netko tko je povoljniji. Osim toga, gledam nekoliko zadnjih transakcija dotičnog 'majstora', da vidim koliko mu je zaista stalo do kupaca, a koliko do samih novaca.

Već u startu, ako mu na ponudi piše recimo "ovo je ta i ta roba", a onda pet strana opisa kako platiti, kolika je vjerojatnost da roba stigne u određeno vrijeme - takve izbjegavam, jer mu očigledno nije stalo do kupaca.

LP,
milan
---

Odg: Ebay

Reply #4
Osim toga, Leave Feedback je jedna stvar - ja uvijek ostavim pozitivni feedback, sa svih pet zvjezdica, međutim...

... malo si uzmem vremena pa si zapišem do proizvoda koliko sam zaista zadovoljan, a preporučam da se i vi svi malo s tim pozabavite - korisno je:

[attach=1]

Dakle, to nije poruka koju prodavač vidi, to je vaša osobna zabilješka za buduću kupnju od dotičnog majstora.

LP,
milan
---