Skip to main content

Topic: modelari grada Rijeke... (Read 15936 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

modelari grada Rijeke...

poštovanje kolege, zanima me koliko je modelara u Rijeci koji lete na grobniku...
volio bi organizirati nekakav skup u klubskim prostorijama ili na Grobniku jednu subotu.  molim vas postajte mi ovdje da vidim brojno stanje pa da se dogovorimo za nekakva druženja ili slično...
pozdrav svima.......


Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #2
Možda se stide pred pravim majstorom od zanata.... ;) a reklo bi se po nekim javljanjima da ih ima ...samo budi uporan doći će oni već...pozdrav iz VU(   rijčani nemojte me krivo shvatit nemislim ništa loše)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

 

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #3
 :(?

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #4
evo i mene

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #5
super, 2 su tu... samo tako... inace se skupljamo subotom u klubu  , no da neispadne da nas je puno, ima nas samo 2 "velika" i troje klinaca, zato bi i htjeo da se malo okupimo, dok sam još tu nkih 4 tjedna, odnosno do 1.6. i onda idem radit nažalost....

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #6
što se mene tiča nema problema
u koje se vrijeme nalazite u klubu?

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #7
inaće se nalazimo oko 10 ujutro i do negdje 12-1 budu klinci, ali ja ostanem uvjek duže, do negdje 4-5 popodne, nekad i do 10 navećer kad se zalaufam. ali inaće kako nas je malo javimo jedan drugom nekad i u toku tjedna pa dođemo i van termina jer ja imam ključeve i manje zahtjevan faks nego kolega koji je BOS, pa sam češće  tamo, da se sve dogovorit....
mislim da će mo bit ovu subotu tamo, ubiti ću ja sigurno...

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #8
a di se nalaze  prostorije kluba

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #9
a di se nalaze  prostorije kluba


prostorije se nalaze na adresi Mire Radune Ban 14 /3,[/color][/b]
prostorno opisano: prostorije kluba gledaju na škodin servis, odnosno zgrada iza škodinog auto servisa, blizu je i BILA , u toj  zgradi je i oldtajmer klub, neko lječilište koje neznam kako se zove, uglavnom to je jednosmjerna i sljepa ulica, nađem na karti pa stavim...

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #10
evo islika gdje je točno, nalazi se na kraju ulice sa desne strane, imaju i table na zgradi koji se klubovi nalaze tamo...


Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #12
ja imam nekog posla u jutro ali ako uspijem završit na vrijeme svratit ću malo usput do vas
a ako ne dogovorit ćemo se za neki drugi dan

pozdrav!


Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #14
Matej,

najbolje da dodjes na Grobnik za vikend, vecina modelara koje znam ne prati ovaj forum,
pozdrav,

Brane