Skip to main content

Topic: GlobalJet T-33 1/6 (Read 3980 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GlobalJet T-33 1/6

Lijepa skala za hangar s malom turbinom i par modifikacija ne bi li se reducirala tezina.
Načelno Jetsmunt70 radi uredno posao s obzirom na 10 kg masu suhog modela.
Servoi savox digitalci i puno učenja o jetovima:)








Re: GlobalJet T-33 1/6

Reply #4
Promjena vizuale i novo ruho
















Re: GlobalJet T-33 1/6

Reply #6
u posljednjih par dana TVjac je dobio adekvatno vrijeme u zraku, tako da je odletio 2,1h i odklonjeni su sitni nedostaci:






Re: GlobalJet T-33 1/6

Reply #7
...odlično :)
LP,  Chris
... gravity always wins ....


Re: GlobalJet T-33 1/6

Reply #9
Krasne fotke!👍
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Re: GlobalJet T-33 1/6

Reply #10
Krki ovo predobro izgleda! Pitanje dali možda ti kao vrhunski maketar razmišljaš nabacit efekt starenja? Zašto pitam.. i moj pilatus je u glancu pa se sad nakon nekoliko sezona još uvijek sjaji i izgleda mi pomalo "igračkasto" odnosno nestvarno

Re: GlobalJet T-33 1/6

Reply #11
Krki ovo predobro izgleda! Pitanje dali možda ti kao vrhunski maketar razmišljaš nabacit efekt starenja? Zašto pitam.. i moj pilatus je u glancu pa se sad nakon nekoliko sezona još uvijek sjaji i izgleda mi pomalo "igračkasto" odnosno nestvarno

Znači da ga premalo letiš :P

Zvezda


Re: GlobalJet T-33 1/6

Reply #13
Znači da ga premalo letiš :P
i u predobrim uvjetima... malo magle, kiše i sličnih atmosferilia ne bi škodilo... plus da ga držiš malo na sunčanoj strani balkona...  a sigurno ga i obrišeš nakon svakog leta.. :D
samo zemlja je granica....

Re: GlobalJet T-33 1/6

Reply #14
Mislim da je prije iza zrakoplovne škole na Plesu biila olupina  jednog takvog.
Odličan projekt!