Skip to main content

Topic: evo nešto za trening živaca F1N 150 (Read 6290 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

evo nešto za trening živaca F1N 150

za ovakve spravice se stvarno treba oznojiti da bi dobro letjele:
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #1
He, he, tak nekaj sličnoga sam radil ja u osnovnoj, ali nisam imal pojma da to spada u neku kategoriju... Ja sam ih napravil nekoliko desetaka komada onda se je to prodavalo za dan škole... :)
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #2
Varaš se ako misliš da su ove spravice kao oni klizači za klince.. na ovima ima itekako posla i važno je dobro poznavanje aerodinamike ... a pogotovo za veću klasu kao što je ovo:
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #3
Ma definitivno nisu... Kod ovih vidim da je potrebna velika preciznost pri izradi, pogotovo kod profila krila...
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #4
07.03. u Zaprešiću je državno prvenstvo u obje kategorije u njihovoj gradskoj sportskoj dvorani ,pa ovim putem pozivam sve zainteresirane da svrate i uživaju u dvoranskim "umjetničkim " fry fly modelima...naravno i ekipa Vukovara bit će tamo..pozdrav i vidimo se !!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #6
koliko sam takvih aviona u osnovnoj napravija ;D ............ovaj na videu savrseno leti :)

Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #7
Eto nas vratili se iz Pazove sa tekme F1N... hrvatski pretstavnici pokupili sve...naravno najviše toga opet majstori iz Zaprešića ..moja malenkost uzela 7. mjesto u velikima i 13. u malima, mora se nešto doradit do 7.3. odnosno do državnog prvenstva...pozdrav svima i nadam se da će neki sa foruma naći vremena i 7. 3. svratit do Zaprešića da pogledaju kako to lete ti mali "vragovi"...(bilo je 66 natjecatelja)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #8
Čestitke svim domačim predstavnicima na osvojenim mjestima!
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.


Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #10
Eto nas vratili se iz Pazove sa tekme F1N... hrvatski pretstavnici pokupili sve...naravno najviše toga opet majstori iz Zaprešića ..moja malenkost uzela 7. mjesto u velikima i 13. u malima, mora se nešto doradit do 7.3. odnosno do državnog prvenstva...pozdrav svima i nadam se da će neki sa foruma naći vremena i 7. 3. svratit do Zaprešića da pogledaju kako to lete ti mali "vragovi"...(bilo je 66 natjecatelja)

Zlatko,daj kada budes u prilici i sa vremenom napisi kratak izvjestaj sa ove tekme,
sto radi konkurencija,tko su jaki a tko slabi,kakva je bila organizacija,da li ste zadovoljni ili ne i je ste li vi bili jedina ekipa sa ove strane svijeta,
ne samo mene to interesuje,radio si mnogo na pripremi i bilo bi steta da sve ostane na kratkom i siromasnom izvjestaju.

Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #11
Ivane bilo sasvim OK u pazovi... jedino što su nam "braća" ukrali tablicu pa smo neplanirano produžili ostanak nekoliko sati više poslije tekme...rezultati se mogu pogledati na    Aermodelarstvo . net    ako nekog zanimaju.. naziv tekme je bio Koplas kup.. uglavnom sva odličja pokupili su natjecatelji iz hrvatske što je i bilo za očekivat obzirom da je ovo prvo natjecanje u ovim kategorijama u srbiji...uglavnom već su najavili organizaciju i za slijedeću godinu..kod nas ima još dva natjecanja, Državno 7.3. u zaprešiću I Kup u vukovaru tjedan dana poslije državnog...ako je netko zainteresiran neka se priključi....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

 

Odg: evo nešto za trening živaca F1N 150

Reply #12
Ivane bilo sasvim OK u pazovi... jedino što su nam "braća" ukrali tablicu pa smo neplanirano produžili ostanak nekoliko sati više poslije tekme...rezultati se mogu pogledati na    Aermodelarstvo . net    ako nekog zanimaju.. naziv tekme je bio Koplas kup.. uglavnom sva odličja pokupili su natjecatelji iz hrvatske što je i bilo za očekivat obzirom da je ovo prvo natjecanje u ovim kategorijama u srbiji...uglavnom već su najavili organizaciju i za slijedeću godinu..kod nas ima još dva natjecanja, Državno 7.3. u zaprešiću I Kup u vukovaru tjedan dana poslije državnog...ako je netko zainteresiran neka se priključi....

hvala,samo jedna sitnica,
mi smo svojevremano na napadnoj ivici krila a kako je ona veoma tanka i osjetljiva i na najmanji udar,
lijepili smo na napadnu KONAC najobicniji konac,probaj,neces se pokajati,
pozdrav