Skip to main content

Topic: OKUPLJANJE SOLISTA (Read 36491 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OKUPLJANJE SOLISTA

Evo prijedlog za okupljanje ekipe s solo i svim mikro helijima (koax ma što god).... ma tko god, dođe dođe, svrha da se ekipa upozna. Može i ako ima netko neke mikro aviončeke ;)

Da se okupimo prije nego nastupi ovo pogoršanje od vremena koje već u nedjelju  popodne izgleda dolazi.

Petak bi trebao biti topao oko 28 s nula vjetra tako barem kažu (DHMZ).

Predlažem PETAK 16.9.  oko 17-18h  mjesto prijedlog: Livada ispod groblja u Stenjevcu, ispod trga hrvatskih pavlina
google maps stenjevec - Google Karte

Dovoljno veliko, a ima i birceva koliko znam blizu za piće poslije.

Ima netko da je za?

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #1
Dolazim!
MAK Zapad

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #2
a u koju uru ?
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #3
pasmaters,

posel, guzva, mozda bi stigao oko 18, a mrak se vec oko 19 spusta (isss sto mi je to vazno kad imam samo 2 baterija za Soloa  :D :D :D :D :D, )

ne jamcim al bum probal
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF


Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #5
Ja sam nacelno za (uvijek nesto moze iskrsnuti  ::)). Bolje bi mi odgovaralo da je negdje blize istocnom djelu grada (mozda Bundek kao kompromis?). Jel donosis 250-icu Moriaty?

Pozdrav!

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #6
Ola ekipo,

evo nije me neko vrijeme bilo! Evo ja sam u biti svakako za druženje ali neznam hoću li stići sutra, radim do 18:00 i onda ću možda morati do kluba pomoć oko priprema za subotnjer natjecanje, ali svakako sam za bundek jer sam mnogo prije tamo sa joba

Svakako ću probati doć ako je ikako moguće! Nego jeste vidli moju pozivnicu od prošlog tjedna za CK? Da li možda ima zainteresiranih koji bi došli? Moriaty ti si srari vuk, mogo bi klincima malo prezentirat hobby i heliće, da strce poslije udave za željom za božić :)


Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #7
osobno i meni Bundek vise odgovara,

nego jel ima kakav telefon da se medjusobno zovemo da se nebi trazili po lokaciji
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #8
Jos jedna moguca lokacija, Cmrok ?
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #9
Cmrok bi bio mrak  :) Još da netko kameru ponese, di ćeš bolje
MAK Zapad

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #10
Cmrok mi je to ful blizu od posla....pa bi svakako došao onda, ali mislim da većini paše bundek....e sad što se tiče cmroka, hmmmm...blizu je cesta, i ono brdo....preferiram ravne livade....

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #11
Ma cmrok je zakon, samo u subotu moglo bi biti ljudi a i neravno je a onda ništa u zraku osim soloa. Isto tako višlje je pa bude i jače puhalo ako bude vjetra.
A psi na soloa ako netko šeta, nadam se da nitko nije iskusio kao ja.
Mali je već bio u raljama, da vlasnik nije zavrištao.... :'( ali na svu sreću ::)

A ono s invazijom na 250tku od strane 3 canina, koma!!

Meni iskreno svejedno. Nekak me vuće najviše stenjevec, velika je livada, a bundek nije loš, samo nadam se da ćemo negdje naći da bude nula vjetra.

Ajmo prijedlog moj je bundek.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #12
OK, Bundek mi je vise OK od Stenjevca (uadljenost od doma) ja bi dosao ak mi kaj ne iskrsne, a gdje Bundek, tamo onaj ulaz kod Brune Busica ?

Glede Cmroka, subota nedjelja oko 8-9 sati u pravilu je prilicno prazno, vjetar zna biti problem i

tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #13
Sad mi malo nije jasno, jel dogovor petak ili subota?  :) ::). Petak sigurno dolazim, subota ovisno o vremenu koje dogovorimo iako cu svakako pokusati doci.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #14
Koliko sam ja skuzil u petak, ispravite me ako grijesim
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF