Skip to main content

Topic: Synergy E5 - nova 550-ka (Read 1903 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Synergy E5 - nova 550-ka

Evo i Synergy predstavlja novu 550-ku.
Sada su upotpunili range.
E5, E6,E7 odpocetka do kraja :)

Predstavljanje danas na IRCHA-i.
Po speckama super, steta sto su kod nas dijelovi tesko dobavljivi.

[attach=1]
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Synergy E5 - nova 550-ka

Reply #1
Pa kaj nema readyheli Synergy dijelove?
MAK Zapad

Odg: Synergy E5 - nova 550-ka

Reply #2
Ima, i tko jos?
Kao sa Outrageom  :D :D :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Synergy E5 - nova 550-ka

Reply #3
Nije baš. Outrageovih dijelova ima na bar 5 web dućana, al kad nešto nema na jednom onda nema ni na svih 5. Evo sad npr. pola dijelova su out of stock na HD i na svim ostalima. A kitova za 299$ pun e-bay.
Uzmi npr. Auroru, već dva mjeseca nema kitova za kupit, ljudi pitaju zašto, a odgovor je da suportiraju postojeće korisnike i neće dozvoliti da dijelovi odu out of stock, pa zato nema kitova. Potpuno drugačija filozofija od outgarbagea.
Uglavnom je uvijek pametnije pričekati i vidjeti komentare, cijene dijelova, dobavljivost itd. prije kupovine takve egzotike.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

 

Odg: Synergy E5 - nova 550-ka

Reply #4
Ima, i tko jos?
Kao sa Outrageom  :D :D :D

Pa da živim u Ameriki bilo bi mi bitno koji brand helija letim, letil bi ono kaj ima u lokalnom hobi shopu, ovak mi je isto jer moram naručivat bio Align ili Miniature Aircraft :)
Za Outragea nisam nikad imao problema s dijelovima, ima po dobrim cijenama na fast-ladu (ili HDu), a istina je ovo kaj veli davor, kad nema u jednom, nema nigdje, ali to traje max tjedan dana


Uglavnom je uvijek pametnije pričekati i vidjeti komentare, cijene dijelova, dobavljivost itd. prije kupovine takve egzotike.

Ma po meni to nije egzotika, samo malo manje zastupljen brand. Egzotika su Henseleit i Minicopter, eventualno Kasama i slično
MAK Zapad