Skip to main content

Topic: JR XG 11  (Read 7700 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

JR XG 11

Nakon T9x bilo je vrijeme za nesto malo bolje


Odg: JR XG 11

Reply #1
i sigurno ti je velika razlka i kad ju sam primes

tak je meni tok sam sa najobicnije presao na graupner
strong, light and cheap - choose two


Odg: JR XG 11

Reply #3
Koliko te kostala  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: JR XG 11

Reply #4
Nabavna + Carina + danas dosla plava koverta s prekrsajnim rjesenjem ( dobrana kazna) za
davanje krivog racuna s ovrhom i zatvorom kao opcijom ako se ne plati.

Tako da mi nije do iznosa i prvi put cujem da je netko tako prosao, jer u opisu pise ako im racun nije vjerodostojan duzni su procjeniti no nisam ocekivao prekrsajnu kaznu i spominjanje zatvora kao najveceg kriminalca.


Re: JR XG 11

Reply #6
U jbt. Dobro da sam video ovo. Vise se ne budem igrao s istim.
Ocito je da 100kn koje ukrades drzavi mnogo vise znaci od necijeg zivota koji oduzmes npr neopreznom voznjom vozila. ... a to sto oni.... mah.

Kolega iskreno mi je zao sto so tako prosao :(

Milos @ Galaxy S3

Odg: Re: JR XG 11

Reply #7
U jbt. Dobro da sam video ovo. Vise se ne budem igrao s istim.
Ocito je da 100kn koje ukrades drzavi mnogo vise znaci od necijeg zivota koji oduzmes npr neopreznom voznjom vozila. ... a to sto oni.... mah.

Kolega iskreno mi je zao sto so tako prosao :(

Milos @ Galaxy S3

Sada sam obicni kriminalac, na na srecu jos me ne smatraju potencijalnim teroristom zbog multi rotora.

Odg: JR XG 11

Reply #8
Malo o JR novijem protokolu DMSS

http://www.jrpropo.co.jp/english/propo/dmss/whats_dmss.html

Traditional 2.4GHz FH-SS systems frequency hop over a narrow band.
With RF (radio frequency) noise or competing signals, there is often loss of data during the transmission process.
JR’s all new DMSS 2.4GHz system uses broad band frequency hopping with spread spectrum.
When there is competing RF noise or signals, the transmission signals still arrive intact at the receiver, providing constant, precise, control.
DMSS is the one of the most reliable 2.4GHz systems available, and is the ultimate in Frequency Hopping Spread Spectrum systems.

Odg: JR XG 11

Reply #9
Gledam sliku i cijelo vrijeme tražim ono pokretno svjetlo leve-desne od BG cyclonaca :)

Odg: JR XG 11

Reply #10
Nabavna + Carina + danas dosla plava koverta s prekrsajnim rjesenjem ( dobrana kazna) za
davanje krivog racuna s ovrhom i zatvorom kao opcijom ako se ne plati.

Tako da mi nije do iznosa i prvi put cujem da je netko tako prosao, jer u opisu pise ako im racun nije vjerodostojan duzni su procjeniti no nisam ocekivao prekrsajnu kaznu i spominjanje zatvora kao najveceg kriminalca.

kud je skupa,i vec naplate carinu i PDV kak vec to ide...jos na kraju mos u zatvoru zavrsit pa nisu normalni :'(
jednostavno nemogu vjerovat!


Odg: JR XG 11

Reply #12
Nabavna + Carina + danas dosla plava koverta s prekrsajnim rjesenjem ( dobrana kazna) za
davanje krivog racuna s ovrhom i zatvorom kao opcijom ako se ne plati.

Tako da mi nije do iznosa i prvi put cujem da je netko tako prosao, jer u opisu pise ako im racun nije vjerodostojan duzni su procjeniti no nisam ocekivao prekrsajnu kaznu i spominjanje zatvora kao najveceg kriminalca.

kud je skupa,i vec naplate carinu i PDV kak vec to ide...jos na kraju mos u zatvoru zavrsit pa nisu normalni :'(
jednostavno nemogu vjerovat!

Taman sam oplakao carinu i mislim dosta im je to, proslo neko vrijeme kad cestitka, prvo sam mislio da je opet da dostavim racun za carinu za novu posiljku ali mi bilo cudno sto nije 10 kn.

Odg: JR XG 11

Reply #13
Srepfler,žao mi što to čujem,još malo pa bu zrak ,koji dišemo, naplaćivali....nemoj da ti pokvare veselje ..i procijeni situaciju,ako trebe uzmi fiškala.... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: JR XG 11

Reply #14
Srepfler,žao mi što to čujem,još malo pa bu zrak ,koji dišemo, naplaćivali....nemoj da ti pokvare veselje ..i procijeni situaciju,ako trebe uzmi fiškala.... :'(

Hvala na savjetu, imam 8 dana od danas, vazem opcije.