Skip to main content

Topic: Gopro 3 black problem (Read 7846 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #15
probaj ovo

Had the same problem. tried this and it worked for me.

I FOUND THE SOLUTION
Remove SD card and battery
Press and hold shutter button and keep it pressed.
Insert battery and click on/mode button.
That reset the camera and fixed it fine.

IF THIS DOESNT WORK

Remove the battery and sd card from the camera. Reinsert battery into camera. Connect the camera via the USB cable to your computer or USB wall/car charger adapter. Keep the camera powered off, and the red led on the front of the camera should light up indicating that its charging. Once the red led turns off it means its fully charged


Odg: Gopro 3 black problem

Reply #17
Krenilo ih, pa počeli prodavati shrot?  :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Re: Gopro 3 black problem

Reply #19
Origigi s kucistem ima nalju, naked varijanta (s fpv site-ova i tipa aliexpress itd...) nema.
Takodjer razlika je i u baterijama.

Nemrem ti potvrdit jel kod mene opce bilo problema, prvo sam malo sastrugo pa onda upalio prvi put :))))))

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Odg: Gopro 3 black problem

Reply #20
Bio sam u Visuals I covjek nema pojma u cemu bi bio problem. Kaze da odnesem deckima u Extreme Sport u Mesnickoj da oni su vec dosta kamera sloziti. Ali meni se sve cini da bude nakraju RTH. Shit  :'(

Gopro 3 black problem

Reply #21
Zao mi je...

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #22
Nije mi dao vrag mira i isao sam maknuti tu vrazju naljepnicu koja navodno radi kratki spoj na konektorima i  naravno nista, ispod je plastika kako je i Dr.Tom rekao i apsolutno nikakvog efekta nema. Uspio sam ju vratiti da se ne primjeti da sam ju skidao.

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #23
E sad sve sto znam o kamerama i baterijama, od danas vise nista neznam, Uglavnom odem danas u Extreme Sport i odnesem kameru. Decko ubaci jednu bateriju , isti problem, ubaci drugu bateriju opa kamera ostala raditi. Opet vratimo onu prvu opet javlja problem. Stavimo ovu koja je ok , i stvar radi. OK idem kupit novu bateriju kod njih za 200kn jer sam vec lud od svega , samo da rijesim problem. I uzmem i pred njima izvadim iz kutije, ubacim u kameru i opet javlja gresku. Shit pa nova baterija. I sta sam napravio. Ovu novu sam ostavio u ducanu i zamijenio za ovu koja radi i dosao doma i napravio najnormalnije update , ali ova moja koju sam dobio s njom ne radi. Ocito samo ova jedna jedina baterija radi sa mojom kamerom, jer sam isprobao sa bar 10 razlicitih i samo ova radi. Pa nemogu vjerovati da mi je ovo netko pricao. U cemu je razlika

Re: Gopro 3 black problem

Reply #24
Frend ima isti problem. Narucio nove bat sa neta (i to ne original) sa punjacem 2 kom + punjac 20 $ i kam radi odlicno sa tim novim bat

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #25
Cek njemu se isto javljala ta ikona za tempraturu odmah cim upali kameru. Evo ubacio karticu i snimio video od 10 min na 1080 60fps i kamerica se malo zagrijala , ali se ne gasi. Tko je ovdje lud

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #26
normalno je da se grije moja je isto vruča nakon 9 ili 10 min snimanja.
Ali ovo sa baterijam ne kužim.
U biti da mi ju je dati da je spojim na multimetar skužio bi u čemu je kvaka.
Nisam 100% siguran ali mislim da svak ta baterija imam u sebi neku elektroniku koja regulira punjenje i tu dolazi do razlike od baterije do baterije.
Treba vidjeti u čemu je kvaka mora biti nešto. :)

Odg: Gopro 3 black problem

Reply #27
sry sekile radio sam i danas i jucer do 22h.. znaci imas proces za njen restart svaka batka ti ima u sebi temperaturni senzor koji nju izbaci van i ned kameri da radi.. kad e kamera zbrejka samo baterija koja je ful puna ju moze opet vratit da radi i to na nacin da 12 puta izvadis i stavis bateriju unutra i drzis oba gumba stisnuta to joj sluzi za restart... i tak sam i ja uspio svoju dobit..


Odg: Gopro 3 black problem

Reply #29
Hvala Tompa idem probam pa javim, jer sad kad sam ju napunio do kraja opet pocela srati