Skip to main content

Topic: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ] (Read 228292 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #45
Ovako izgleda zeleno pozadinsko osvjetljenje sa HK u totalnom mraku, upravo namontirano  :)  skoro kao nokia 3310
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #46
Odlicno izgleda, i ja narucio zeleno, samo jos da stigne.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #47
Ja imam ono "bijelo" i to mi je za sada najljepše ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #48
Pitanje u vezi osvjetljenja, da li ste dodali dodatni prekidač ili je konstantno spojeno (svjetli s upaljenom stanicom)?!
Koliko to troši bateriju ??
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #49
Stalno svijetli pa se bolje vidi i na suncu,a troši ništa.Po meni nema smisla prekidač,osim ako te baš veseli! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #50
Moš mislit kak me veseli prekidač , zato još nisam ugradio osvjetljenje, a stoji mi doma već neko vrijeme :-\
Ja sam isto mislio da to ne troši puno a onda me dečki splašili da to cucla batku...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #51
Gle,na livadi buš 2-3 sata max,od toga ćeš letjeti 3-4 puta po nešto minuta.A za drugi put uvijek treba nadopuniti stanicu...
Meni batke Ni-Mh 2500 zduraju po 2-3 vikenda bez punjenja,a lampice gore stalno.
Eto.

Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #52
To osvjetljenje ti ima dvije smd led diode, onakve kakve ima većina prijamnika u sebi i to ti ne troši skoro ništa struje, a ako flash-aš na custom firmware(er-9x) onda se u samo gasi nakon par sekundi, ali treba napajanje izvući sa pina u kutu atmela, ako nekoga bude zanimalo mogu poslati link ( to budem radio na svojoj idući vikend)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #53
a bi to mogel i na mojoj...

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #54
Kojoj, kada ju nemaš, barem za sada :-)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #55
evo moje verzije  ;D
[attach=1][attach=2]
pronađite razliku  ;)
(gdje je prekidač)

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #56
Ovo osvjetljenje je mnogo manji potrosac od onog sa el folijom i inverterom.
I nema dosadnoz piskavog zvuka iz invertera koji kao da svrdla ravno  u mali mozak.
Koristenje ove stanice sa originalnim softverom je kao da gurate savrseno ispravan auto.
A ova stanica je tek sa er9x prava stvar , koji omogucava stvari koje vecina "firmiranih" stanice moze samo da sanja.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #57
Znači, trebalo bi promjenit firmware.. Daj reci neki od pluseva stavljanja er9x-a?
MAK Zapad

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #58
Odi na code.google.com/p/er9x/ skini manual i pročitaj bude ti sve jasno, ja sam se smijao nekim funkcijama, koje mi nikada ne bi pale na pamet. Stvarno može čuda.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #59
Eto stavio i ja pozadinsko zeleno osvjetljenje. Stanica je druga priča!
Ljudi, ne mijenjajte Turnigiy 9X, mijenjajte osvjetljenja :D

Usput sam, kad već otvaram, malo dotegnuo palice, jer su tvornički bile stvarno mlohave :o
Ostalih modova za sada nema, iako ih podržavam...

BTW, lako za  izvesti. Ako sam ja mogao, može svatko. Malo sam  se pribojavao skidanja one crne spužvice (gume). Lik je na jubitou strugao i škarama i alkoholom i nije uspio skinuti do kraja. Ali ide to lijepo jagodicama prstiju i malo noktima ;)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...