Skip to main content

Topic: Gopro 3+ wifi problem (Read 6895 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gopro 3+ wifi problem

Pozdrav.
Imam problem sa wifi na navedenoj kameri. Evo o čemu se radi. Nikako ne uspijevam povezati se sa kamerom preko gopro app iako sam odabrao u postavkama kamere da se spaja na app. Mobitel vidi mrežu od kamere ali nema šanse da se spoji dok je kamera upaljena. Kad ugasim kameru i ostavim upaljen wifi, spojim se bez problema. Preko app upalim kameru i tu veza odmah puca i ne mogu se ponovno povezati. Probao staviti novi software, mijenjati ime mreže, lozinku, ništa ne pomaže. Daljinski od kamere nemam pa ne mogu isprobati dali bi s njim radila. Zna li itko šta bi moglo biti?

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #1
Moze biti najbanalnija stvar, bug u aplikaciji za mob. Guglaj aplikaciju i mob sa tim problemom pa vidi ima li takvih slucajeva.

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #2
stvar je u tome da gopro ima svoju mrežu
pričam kako laik... ali iskustvo

moraš se odlogirati sa trenutnog wifija na mobu i logirati se na gopro wifi sa onom njegovom šifrom
meni se gopro ponaša kao ruter
i stvar šljaka bez beda

mislim da je šifra: goprohero
ima na jutubu tutorial
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #3
Probao sam sve. Odlogiram se sa kučne mreže i pokušam se spojiti na gopro mrežu dok je kamera upaljena i neide. Ugasim kameru, mreža mi je i dalje vidljiva pod dostupnim mrežama na mobitelu, pokušam se spojiti i tad radi. Uđem u app, preko app upalim kameru i to je to, veza puca i ne mogu više ništa. Spojiti se mogu jedino dok kamera ne radi.


Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #5
Proba sam sve upute koje postoje na gopro supportu, ništa ne pomaže. Da wifi ne radi nikako pomirio bi se da moram posjetiti servis i o.k. Ovako me buni zašto se mogu povezati dok je kamera ugašena, a kad je upaljena više ne. Dali vam dok je wifi upaljen i kamera radi, stalno bljeska plava ledica ili ne. Kod mene dok je ugašena bljeska, kad ju upalim ledica bljesne par puta i prestane, a simbol od wifi-a stoji na displayu? Gdje uopće u Zg odnijeti na servis?

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #6
jesi siguran da ti je na telefonu sve ok ?? jako teško da kamera nebi radila naročito go-pro
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #7
Probao na svom mobitelu, na tabletu, na ženinom mobitelu, probao se spojiti laptopom na gopro mrežu... mobiteli i tablet su Androidi, nemam iphone da probam još na iosu.

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #8
Imam 3+ pa da ti kažem za aplikaciju i plavu ledicu


Ako je upaljen wi-fi na kameri bila ona spjena sa aplikacijom ili ne plava lampica miga


kad upališ wifi ledica dok nije spojena kamera sa aplikacijom miga duplo svako par sekunda
kad upališ aplikaciju i kad se poveše sa aplikacijom onda miga svako par sekundi samo jedan puta


druga stvar ako sam spojen doma na wifi od interneta i ako kliknem na aplikaciju goproa automatcki se odlogira sa kućnog wifi i konektira se sa gopro wi fi


Probaj ponovno preko kartice i one datoteke podesit wi-fi i probaj ponovno instalirat aplikaciju ili probat sa drugim mobitelom
Leti samo leti :-)

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #9
sad vidim da si dok sam ja tipkao probao sa više uređaja i neide, probaj ponovno sredit wifi na goprou

Leti samo leti :-)


Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #11
Zadnja verzija je firmwarea. Sad ponovno probao promijeniti wifi ime i lozinku i opet ista priča. Što se tiče ledice, meni je dok je kamera ugašena ovako kako je napisao antonioxx, kad je kamera upaljena ledica kad upalim wifi bljesne duplo jedanput i prestane.

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #12
u meniju od kamere, postavke wifija, postoji rubrika gdje se mora unijeti da li se spaja na kameru putem aplikacije ili daljinskog (wi-fi rc). Ako je unešena aplikacija kao izbor neće se spojiti sa daljinskim i obratno.
FY680, E600, Naza M-V2, miniquads

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #13
Ma to sam provjerio sto puta da nije možda krivo odabrano. Nemam ideju šta bi moglo biti.

Odg: Gopro 3+ wifi problem

Reply #14
ja bih još jednom probao instalirat firmware ručnom metodom, stavljanjem potrebnih datoteka na karticu, opisana je procedura na njihovim stranicama.
za utjehu, meni nakon zadnjeg firmware, komp više ne vidi sadržaj kartice (al vidi kameru), karticu normalno čita čitač kartice...
FY680, E600, Naza M-V2, miniquads