Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 209861 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #195
Ovo što je alex napravio je odlično nema mu ravnog, no koliko se priča navodno će kontroler biti jako skup za naše prilike. Dok na njemačkom forumu prodaja nečeg što ne radi kako treba ide ko luda http://fpv-community.de/showthread.php?20815-Sammelbestellung-Gimbal-Brushless-Controller-50x50mm tip je napravio onaj kontroler od rcfan2 po svojim dimenzijama koje odgovaraju današnim pločicama MultiWii itd. pa se može stavit i slagat jedna na drugo što je fora :). Za sada se predbilježilo 55 ljudi za kupovinu :O cijena na tu količinu je 31€. Mislim da se definitivno to isplati kupit  ::) mišljenja?

Ja sam se predbilježio, poštarina 5€+31€ kontroler,, budemo vidili do kud će ić ovo  :) (potvrdio mi je da šalje za hr)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #196
S obzirom da si već naručio mišljenja kako to radi ćut ćemo ovdje na forumu iz tvoje prve ruke... :)
Osobno ću pričekati i vidjeti kako će se cjela priča odvijati. Nigdje mi se ne žuri. Sada bi mnogi htjeli zaraditi na tome a koliko vidim malo je rezultata uopće a kamoli onih koji zadovoljavaju. Tek kada se vidi kako to radi u nekom bržem kretanju i skretanjima, naglim promejnama pravca i to cjelog jednog leta i to bez post stabilizacije, koja se lako uoči, onda ću znati na čemu sam s cjelom pričom. A vjerujem da će i domaće kolege izaći sa svojim rješenjima pa rađe s njima dođem do nekog krajnjeg cilja nego od nekoga tko neće davati pravi suport i prodavati svoj proizvod a da nema konkretan rezultat. Al' vrijeme će pokazati koje je rješenje pravo i to vjerujem uskoro. ;)
lp
Toni
 
 
 
 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #197
Kupovacemo od Majkija kada privede projekat kraju nema zurbe

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #198
A logistička potpora i dalji razvoj opreme kupovinom kod našeg Jazavca, motiviratićemo ga da napreduje u razvoju započetih projekata.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #199
Evo mali update.
Elektrnika je napravljena komplet u hr.
Koristi brushed motore i radi nevjerovatno.
Razvili smo je ja i školski kolega iz Zadra koji se bavi i radi sa elektronikom od malih nogu a ujedno i zna programirati i ono najbitnije ima kontrolu motora u malom prstu.
Moj dpronos u cjelo priči je bio financiski i da mu objasnim kako motor treba raditi i kako se to može napravti a on je to pretočio u  kod koji tako radi.
Iako je bilo problema u početku sa pregrijavanje i nedovoljno brzim odzivima uspjeli smo riješiti sve probleme.
Elektroniku koju napravio zamišljena je kako driver.
Ona se može spojiti na bilo koju pločcu koja ima stabilizaciju kao : KK2 (na kojoj je sve testirano), DJI naza,wukong,multiwii i sve ostale elektronike za stabilizaciju.Radi i sa Piclockom i skyline isto.
Odziv je 400 Hz tako da jako brzi odziv na komande od kontrole.
Prve konkretne elektronike biti će za nekih mjesec dana, jer dijeovi dolaze iz vana.
Sada sam još u ZD ako stigne danas kada se vratim  sljedi video pred ogledalom pa procijenite sami.
 
 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #200
Svaka cast! Jedva cekam vidjeti kako to funkcionira uzivo.  :)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #201
Bravo Majk!  8)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #202
Eto, domaća pamet. BRAVO. Nego pusti ogledala i kada ti vrijeme i nebo dopuste okači to na octu i da vidimo kako to radi u zraku.

lp
Toni

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #203
Moram ogledalo.To mi je baš fora pogotovo kada je snimano sa kamerom na platformi.
A onda čemo lako na model, tamo i ovako nikada neče imati takve pokrete kako ću ga ja šarafit pred ogledalom.


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #205
da i moram biti u boksericama samo ko onaj alexmos

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #206
Bravo svaka čast jedva čekam da vidim kako funkcionira :) još jednom svaka čast :) probaj da ti netko neželjan ne uleti u kadar  ::) ko onome šta je uletila mama ili netko od obitelji  :D
lp

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #207
Eto rekao sam ja da cemo kupovati od Majkija ! Molim te Majki obuci firmirane gaćice kada budes probao da nas ne brukas u inostranstvu !
Evo biljezim se za jednu plocicu  kada bude gotovo !
Pozz

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #208
Evo ga prvi video na brzinu nisam se ni raspakirao.
Samo sam sve nabacao cameru gore nisam niti balansirao ništa.
Sljedi još jedan iz bližega
Jazz1

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #209
Super!
a to je još sve nepodešeno, bit će samo bolje i bolje.
Drago mi je da vam je uspjelo   :)