Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 209842 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #570
za nevjerne tome, alex na arduino uno i to zadnja verzija 1.2b.. ;)

treba nacrtati plocicu, driveri dolaze i to je to..

LP :)

hi možete li mi reći kako to zaobići alex šifriranja bootloader i instalirati na Arduino mini.
Alex pločica je preskupo. Molimo Vas da podijelite informacija za besplatno. hvala

No, sorry.
ok. ja ću pokušati hack zaobići i ja ću objaviti na internetu za svijet da vidi i preuzimanje. hvala bez pomoći. sebični show off.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #571
za nevjerne tome, alex na arduino uno i to zadnja verzija 1.2b.. ;)

treba nacrtati plocicu, driveri dolaze i to je to..

LP :)

hi možete li mi reći kako to zaobići alex šifriranja bootloader i instalirati na Arduino mini.
Alex pločica je preskupo. Molimo Vas da podijelite informacija za besplatno. hvala

No, sorry.
ok. ja ću pokušati hack zaobići i ja ću objaviti na internetu za svijet da vidi i preuzimanje. hvala bez pomoći. sebični show off.

First, you can write in english, not use crappy translator.
Secondly, why should I send it to you? Do you have 1 good reason except of your profit?
Thirdly, good luck in cracking those things....
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #572
Jednina kvaka je u tome bilo tko od tebe kupi pločicu imati će i hex file koji se lako onda može očita sa chipa.
Baš me zanima ako budeš prodavao kolika će biti tvoja cijena za gotovu pločicu za sada je na 700 kn sa orginalnim bootloaderom.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #573
I još jedna kvaka ima u cijeloj priči sada kada si pokazao da se to lako može napravit i drugi će probati isto a ne vijerujem da si jedini koji to zna i može.
 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #574
lijepo ti nađi  po njegovim slikama di živi taj Miha(šatro adriatic coast) kaj se stalno pravi tam pametan na RCgr,on ti je i objavio adresu i ovo dole,možeš ga i prijaviti za ugrozu života..

knock knock knock.
[attachimg=1]

Po privitcima koje je postao na rcgrupsu taj miha je "Reiner Michael Stoss" netko iz njemačke, u sudskom registru ima frimu prijavljenu u riječkom trgovačkom sudu sa sjedištem u višnjanu firma se zove MEDIA EX MACHINA d.o.o.  web stranica je http://aerocam.eu/kontakt.html. registirana djelatonost je
*   fotografske djelatnosti i snimanja na kopnu, vodi i iz zraka
*   proizvodnja, promet i javno prikazivanje audiovizualnih djela

Nikog ne okrivljujem ali brate da ideš nekom objavit adresu i sliku kuće i k tome prijetnje.... užas
Ako sam netkog uvrijedio ovim postom isprike i obrišite ga...
LP

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #575
I dont want to profit, I have open source gimbal board that is not working very well.
so now i put alex hex file to avr emulator to read but confuse.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #576
Jednina kvaka je u tome bilo tko od tebe kupi pločicu imati će i hex file koji se lako onda može očita sa chipa.
Baš me zanima ako budeš prodavao kolika će biti tvoja cijena za gotovu pločicu za sada je na 700 kn sa orginalnim bootloaderom.

Uvijek se moze zastititi nazad.. ali o tome jos ne razmisljam, prvi mi je cilj pokrenuti kompletni kontroler..

lijepo ti nađi  po njegovim slikama di živi taj Miha(šatro adriatic coast) kaj se stalno pravi tam pametan na RCgr,on ti je i objavio adresu i ovo dole,možeš ga i prijaviti za ugrozu života..

knock knock knock.
[attachimg=1]

Po privitcima koje je postao na rcgrupsu taj miha je "Reiner Michael Stoss" netko iz njemačke, u sudskom registru ima frimu prijavljenu u riječkom trgovačkom sudu sa sjedištem u višnjanu firma se zove MEDIA EX MACHINA d.o.o.  web stranica je http://aerocam.eu/kontakt.html. registirana djelatonost je
*   fotografske djelatnosti i snimanja na kopnu, vodi i iz zraka
*   proizvodnja, promet i javno prikazivanje audiovizualnih djela

Nikog ne okrivljujem ali brate da ideš nekom objavit adresu i sliku kuće i k tome prijetnje.... užas
Ako sam netkog uvrijedio ovim postom isprike i obrišite ga...
LP

Thx na info! :) Nisam takvo smece da ja radim nekom to sto je on napravio meni prakticki..  ne znam, velim, hvala bogu da su koordinate krive.. a i napisao sam im post na rcgroups sad :) bit ce veselo..
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #577
ok, natrag na temu?  :)

Jazavac, kolko ampera ide kroz tvoj kontroler? si mjeril možda ili samo računal po otporu motora?

ja muku mučim sa preradom RC FAN2 sheme + hladnjak

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #578
Ako milsiš na brushed najjaći koji imam je 30A  najslabiji 5 A.
A od alex mosa specifikacije imaš na njegovom siteu.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #579
Ako milsiš na brushed najjaći koji imam je 30A  najslabiji 5 A.
A od alex mosa specifikacije imaš na njegovom siteu.

znam samo pitam kolku stvarnu struju vučeš kroz drivere ili koji ti je otpor premotanih motora...?

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #580


Nije mi jasno zasto su svi osuli paljbu na madobora jer kao sto i on kaze, svi jedva cekaju da Kinezi hakuju softver i da ga objave a kada to uradi neko drugi u njima se probudi neka zavist i svi ga osudjuju!
Pa zar po pravilima open source zajednice Rus nije bio obavezan da to sve podjeli sa drugima ali on je ipak napravio sifrirani bootloader i sprijecio druge u tome.


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #581
Darko, to je zato što oni koji ga prozivaju doma imaju samo original Windowse, Adobe proizvode, Auto Cad, Office itd. Zato što Bill Gates nikoga nije pokrao, što Sony nije ukrao trinitron cijev, i zato što su Rusi prvi napravili Concorda i Space Shuttlea. Kako ne kužiš? ;D Šalu na stranu, al koliko vidim i Alex za sučelje koristi nešto što pripada open source zajednici. 

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #582
eto i moje fotkice na RCG.. veselo, a sve ovo zakuhava kolega iz Ičića.. Ocito cemo morati poduzeti nesto vise..
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #583
u ovoj temi sam samo promatrač i jako mi je zanimljivo...(makar pol stvari ne kužim,drajver ovaj drajver onaj)
Ono kaj znam i čuo sam da bu izašao mali gimbal za gopro od DJI sa tri osi za cca 400€

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #584
Robi svaka ti dala ako DJI s tri osi bude po toj cijeni.... ;D

lp
Toni