Skip to main content

Topic: X666 + KK2 moj prvi quad (Read 109712 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #495
Evo par fotki slikanih po noći sa DSLR-om, neki dečki slikali dok sam malo guštao sa discovery-em i KK2. Da ne otvaram bezveze novu temu zbog toga , srepfler se nece ljutiti , malo je offtopic, ali slike su fora

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #496
Ako treba promjenit ce mo topik, samo postaj,
teme i je KK2 quad i sl.

Fotke su super,
jesi probao 1.6, jos par njih s kojima sam u kontaktu su potvrdila 1.6 poboljsanja.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #497
Ma nisam, jer meni discovery sa 1.5 leti ful mirno, a posto mi je KK2 u frame-u moram ga rastavljat da flasham, to cu kad cu nesto dogradjivati pa onda usput

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #498
Nije mi dao vrag mira, ova kiša ubi od dosade i rastavio quada i upucao 1.6. Ako stane kisa danas ici cu probat pa javim kako radi


Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #500
Stala kiša i nabacio prvi let sa 1.6fw, imam osjecaj kao da je malo jos mirniji u odnosu na 1.5fw, u self levelu kao da manje drifta okolo i mislim da kad malo jače se spuštaš nekako mi je i tu mirniji, tu mi je znao malo zatresti

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #501
Stala kiša i nabacio prvi let sa 1.6fw, imam osjecaj kao da je malo jos mirniji u odnosu na 1.5fw, u self levelu kao da manje drifta okolo i mislim da kad malo jače se spuštaš nekako mi je i tu mirniji, tu mi je znao malo zatresti

Isto, mirniji, stabilniji, pouzdaniji.

Slobodno nabaci video.  :)


Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #503
Evo imao na remontu od necaka mali quad sa F450 frame-om i KK2 i usput utočio u njega 1.6 firmware pa lagano na livadu na testiranje. Tu je naletio i moj kompa iz Travnika, pa mu uvalio gopro da malo posnimi kako leti. Uglavnom smjeh

F450 - KK2 with new 1.6 firmware test

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #504
Evo imao na remontu od necaka mali quad sa F450 frame-om i KK2 i usput utočio u njega 1.6 firmware pa lagano na livadu na testiranje. Tu je naletio i moj kompa iz Travnika, pa mu uvalio gopro da malo posnimi kako leti. Uglavnom smjeh

F450 - KK2 with new 1.6 firmware test

 :D :D
Bas si me nasmijao,
zvucni dodaci na quada u prolazu su odlicni,
samo snimaj,
jako mi se svidio video.  :)

Quad leti fantasticno, ja se mog ne usudim hvatati,
prsti i carbonci nisu dobra kombinacija.

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #505
Ah ta nova vremena i tehnologija.
Kada smo počinjali voziti X-UFO BL prije 4,5 godina, prava muka. Stalno je bježao i otimao se kontroli. Čak je odradio bliski susret sa zidom u punoj brzini .. Tek tada smo skužili DA TREBA VIDLJIVO OZNAČITI PREDNJI I ZADNJI dio qoptera.
A sada ako ga znaš podesiti, nije uoće napeto  8)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #507
Kao sto znate novih KK2 nema vec jako dugo,
problem je prestanak proizvodnje gyro koji se ugradjuje,
tako da ide ili modificirana plocica ili modificiran kontroler.

Quote
The manufacturer of the gyros used on the KK2 board has reportedly stopped production and sales.  They have suggested several other gyro that can possibly be used as replacements.  How big a problem is is, or is not, remains to be seen.
---End Quote---
The gyro MFG suggest a 3 axis replacement gyro as they stopped selling 1 axis gyros last year after July. Maybe there is another MFG that would be a drop in replacement, but I kinda am guessing not.

They now have a 9 axis chip (Gyro/Acc/Mag), would be perfect for KK3 parred with a better cpu. :D

Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #508
Jucer skinuo motore i reglere s x900,
16 sarafa na x666, xt60 regleri samo ustekani, par zip traka, raznjic, ping pong loptice i komadic izolir trake,
quad ponovo sastavljen i spreman za akciju.

Danas testni let i to cudo opet leti.

prvo s 2x 2200, a onda 3x 2200 nije mi se dalo raspariti paket za hexu.

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]




Odg: X666 + KK2 moj prvi quad

Reply #509
Pozdrav kolege!

Vidim da se u temi spominjalo mijenjanje ležajeva na ovim mlinčenjacima pa me zanima samo da mi potvrdite dimenzije: 3x7x3 i 3x8x4. Jel to to?

Na avidrc.com se nude ovi ležajevi kao metal bearing i flanged metal bearing pa me zanima koje da uzmem za te motore? Jel ima možda negdje bolje za uzeti?

Vidi s 4tm on je mijenjao,
moji melju da se cuje na sve strane, jos original gore.