Skip to main content

Topic: Twin boom- pitanje (Read 2286 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Twin boom- pitanje

Cilj mi je napraviti model koji bi se rasklapao (zbog mesta u stanu, transporta i sl.).
Nisam nasao na netu, kako resiti spoj krila i stapova, a da model bude rasklopiv.
Pitanje je upuceno Vama koji imate iskustva u pravljenju ovakvih modela, ili imate ideju kako bi ste Vi resenje iskoristili:
Nedoumica mi je (nakon internetisanja), kako resiti spoj krila i stapova.
Ukratko:
Kako, kod ovakvog modela, resiti spajanje "stapova" i krila, a da se model lako rasklapa, a opet da spoj bude cvrst?

Koja fotka bi bila od velike koristi  ;)


Odg: Twin boom- pitanje

Reply #2
Ako sam dobro skužio, radiš model tipa sky hunter.Ja bi napravio utore u krilu za bomove, i odozgora ili odozdola bi ih zalokao s nekim pinom(karbon?). Drugim riječima, probušio bih kroz bomove rupe i kad umetneš bom u krilo, staviš i pin i boom nemre nikam.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Twin boom- pitanje

Reply #3
Hvala na odgovorima!

Ako sam dobro skužio, radiš model tipa sky hunter.Ja bi napravio utore u krilu za bomove, i odozgora ili odozdola bi ih zalokao s nekim pinom(karbon?). Drugim riječima, probušio bih kroz bomove rupe i kad umetneš bom u krilo, staviš i pin i boom nemre nikam.


Da, ideja je napraviti nesto poput skyhunter- a.

Moze neka fotka, da vidim kako izgleda?

 

Odg: Twin boom- pitanje

Reply #4
E nemam ti slika, to je čisto razmišljanje iz moje glave. Možda složim neki model pa ti slikam.
Spektrum dx7s i razni modelčeki