Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210245 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #991
svaka roba ima svoga kupca, rekli bi trgovci! pa tako i ovo...


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #993
za mene tko to kupi je budala jer bu za par mjeseci bilo za 10% cijene,pa to je isti ovaj sistem od alexa samo ima treću os i jače motore...i još od tih 14,500 $ moraš 2500 platit odma da bi bio preorder,znači još nije nit gotovo.....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #994
a vidim ljudi se napalili po svijetu,istina računali su da bu oko 5000$...ima se para u dalekoj americi......
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #995
Mislim da, dok se to razvijalo još nije bilo BruGi i Alexmos kontrolera, tak da jih je moral oblit hladan znoj, kad su se pojavili.
Moje mišljenje.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #996
a ja mislim da briješ bzvz  i da su bezočno skopirali Alexa (a i Zenmuse)koji na tom radi godinu i više...hladni znoj je mogao oblit  PhotoHigher koji je svoju seriju Hero gimbala predstavio prije godinu dana i otad niš........
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #997
a kaj niko ne komentira odlični video ?????? ??? ???
evo ga još jednom(gledati na dovoljno jakom kompu i to do kraja)

https://vimeo.com/63260643
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #998
a ja mislim da briješ bzvz  i da su bezočno skopirali Alexa (a i Zenmuse)koji na tom radi godinu i više...hladni znoj je mogao oblit jedino PhotoHigher koji je svoju seriju Hero gimbala predstavio prije godinu dana i otad niš........

Ok, barem se slažemo, da je nekog oblio hladan znoj ;)


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1000
I TAK,UZME ČOVIJEK LIJEPO TAJ MULTI,MOVI MR GIMBAL I RED EPIC KAMERU TE OSTALE SITNICE PRIPREMI 100 000$ I PLATI CARINU I PDV JOŠ 30 000$ I ZA JEDNO 800 000KN MOŽE ZAPOČETI BIZNIS  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

(to je prosječna cijena cjelokupna hrvatskog cijelovečernjeg igranog filma)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1001
a ja mislim da briješ bzvz  i da su bezočno skopirali Alexa (a i Zenmuse)koji na tom radi godinu i više...hladni znoj je mogao oblit jedino PhotoHigher koji je svoju seriju Hero gimbala predstavio prije godinu dana i otad niš........

Ok, barem se slažemo, da je nekog oblio hladan znoj ;)
a bogme hladni znoj je oblio mnoge koji su masno naplačivali  :P :P A NEKI MISLE DA MOGU I DALJE
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1002
I TAK,UZME ČOVIJEK LIJEPO TAJ MULTI,MOVI MR GIMBAL I RED EPIC KAMERU TE OSTALE SITNICE PRIPREMI 100 000$ I PLATI CARINU I PDV JOŠ 30 000$ I ZA JEDNO 800 000KN MOŽE ZAPOČETI BIZNIS  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

(to je prosječna cijena cjelokupna hrvatskog cijelovečernjeg igranog filma)

ma ima to temelja ako imas takve klijente koji hoce to platiti.Kod nas ih ima koji bi to htjeli ali ako moze za 5 soma kn...nemaju vise...


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #1004
pricao sam u tri navrata sa ljudima koji su ih angazirali u Hr (reklame za Karlovacko,ozujsko,inu)
Naplacivali su dan 5k€ plus avion,hotel...
jebiga flyng cam postoji preko 20 godina i rade sve(skoro sve) hb filmove,od james bonda,gospodara prstenova,hari potera i ko zna kaj jos... e sad do god mogu raditi na takvim filmovima imat ce i takve cjene.Budi siguran da u takvim projektima producenti me zele riskirati sa neprovjerenim ekipama.