Skip to main content

Topic: ZeroUAV kontroleri (Read 7330 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ZeroUAV kontroleri

Evo nekih novih igrackica na lageru... Kako ce biti vremena tako cu dodavati detalje o postavkama,funkcijama itd...
Uglavnom velika konkurencija ekipi iz DJI, cijenom,kvalitetom i opcijama...slobodno mogu reci da ih lagano gaze ;)
Imam trenutno 3 verzije pa cu se igrati sa svima pomalo...YS-X4 Navigator, YS-X6 Basic i YS-X6 Standard
Evo i par slikica...jedan X4 ide na TBS Discovery za iživljavanje  :D

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #1
kakve bu cijene

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #2
Cjenovno su koliko vidim u klasi naze , sad se još samo treba dokazati.Ako leti kao naza onda svaka čast.

Ima par sitnica plus koje naza nema ali vjerujem da će i dji nadograditi sistem po potrebi.U svakom slučaju zdrava konkurencija.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #3
dokazali se odavno  ja slaogao y6 osobno radi puno bolje od dji-a.
Ima više opcija bolje drži poziciju na vjetru puno bolje radi sljetanje a ima i autonomno poljetanje tako da leti sam.
Letiš ga preko moba ako hočeš probao i radi dolazi sa wifi-jem koji se kaći ili na mobiteli ili na ruter i onda ga možes letit preko kompjutera.
To su neke od mogučnosti
Ima i 3 osnu stabilizaciju kamere y-6 a i x4 podržava oktokopter  i cameru za 2 osi a naza samo hexu a cjenovno su tu negdje.
Tako da bolje je i radi puno bolje tj nevjerovatno kako radi.

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #4
YS-X4 Wifi verzija je negdje ko i NAZA sa GPS samo sta ovaj ima duplo vise funkcija nego NAZA, leti identicno ako ne i bolje, ima negdje test ZeroUAV Y6 vs DJI-WKM i rezultat je 84-80 za Zero

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #5
ajdek kad je vec konkurencija dji-u valjda bu konkurencija I po cijeni. 

a koja je fora ovo s wifijem? sta ce to nekom kad wi fi ne lovi daleko..
brijem da je to sam da mozes rec da Imas... a tesko da bus koristil...
makar sve u svemu se cini zanimljivim

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #6
YS-X4 Wifi verzija je negdje ko i NAZA sa GPS samo sta ovaj ima duplo vise funkcija nego NAZA, leti identicno ako ne i bolje, ima negdje test ZeroUAV Y6 vs DJI-WKM i rezultat je 84-80 za Zero

Onda mu samo fali vise promocije.Napravi detaljniji izvještaj kada ga istestiras.Mlade snage dolaze svakodnevno.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #7
Super Davore,

treba nam više proizvoda na izbor i da su nam dostupni odmah. Jedino me malo brine kaj je wifi na 2.4 isto kao i većina današnjih stanica. Bilo je već padova zbog toga pa bi to ljudima odmah trebalo posvijestiti i objasniti alternativna rješenja. Inače, o tome kontroleru se čuje dosta lijepih stvari.  ;)

lp
Toni 

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #8
meni se tako moj model srusio zbog wifia na gopro blacke kad je bio upaljen :-[

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #9
2 elnino:
s turnigy 9X stanicom, dobro bi bilo napomenuti.
u kombinaciji s Hitec aurorom Majk i ja smo letili s upaljenim wifiem pa nije palo.
čak i s jeftinom kopijom hitec prijemnika s HobbKinga  :D
Kolega Belas će uskoro izbaciti na tržište kućište koje blokira te smetnje.

inače, gopro ne smeta samo na 2.4GHz, već i na 433 MHz zbog čini mi se napajanja unutra, pa šprica i na tom spektru baš :(

pa sam kod long range letova umatao istu u alu foliju, pomoglo je puno.
za 2.4 bi to radilo potpuno jednako, ostavi se otvor sprijeda mali da se može daljinskim/mobitelom upravljati on/off i rec start/stop.

inače za ove Zero UAV sustave još nema loših vijesti, jedan onaj jači model (Y6 wifi)leti po Zagrebu i sve 5.


ako si u stisci s vremenom Davore, prvo testiraj onaj manji model za nas hobiste forumaše, vjerujem da bu se on više prodavao tu :)


Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #10
Zainteresiralo me da GoPro smeta na 433MHz. Premda na 1000m udaljenosti ( najdulji let quadcopterom ) nisam primijetio da mi stvaraju smetnje na upravljanju.
Vozio sam na manjoj snazi predajnika pri toj udaljenosti. Ali GoPro služi samo za video. Vozim-FPV preko male kamere.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #11
2dr.Tom:    je zaboravio sam napomenut da je to bilo na T 9x....

al se ja i dalje bojim , cak i na tvojoj aurori 9 vozit s upaljenim wifi-jem      :-X



2bodul: ja mislim da se to odnosi samo na gopro 3 ili na samo black3  . Nisam ziher

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #12
davore kad se to moze kupiti???   zanima me ova srednja verzija    ;)

Odg: ZeroUAV kontroleri

Reply #13
Mozes dobiti sutra odmah sta se mene tice ;)
Naravno račun, garancija u slučaju nečega...i jos na kraju godine stavis na poreznu prijavu pa si vratis pdv
Javi se na pm ili 095/800-7798