Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!! (Read 21775 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #60
Ma snimka je fantasticna, ali problem mi je kombinacija  gimbal i quad, on bas nema snage sve to nositi. Bas sam mjerio, sami quad je 1150g, kad stavim batku 3S 5000 to je jos 400g i gimbal sa kamerom i kučistem jos 450g i eto ti 2kg. Kad letim tocno kuzim kak nema snage, trom je totalno, tih pola kile ga ubije. Neznam moram nesto bolje smislit, znam da je hexa najbolje rijesenje ali trenutno nemam za nju.
a možda ovako nešto

http://masterairscrew.com/3-bladeseries.aspx
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #61


Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #63
i nije baš neka demonstracija..ok,stoji sve ravno al to sam imo i sa servom pan takav...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.



Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #66
kontroler je sa rctimera? vidim radi sasvim ok

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #67
Da i parametri su default ništa još nije dirano.Upravo uploadam novi video.





Re: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #72
Posto se mene citira bilo bi uredu da i ja dobijem odgovor od gospodina koji zna

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Re: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #73
Posto se mene citira bilo bi uredu da i ja dobijem odgovor od gospodina koji zna

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

Bio bi Gradjanski red,ako tako nesto na ovome Forumu postoji,

bio bi red da taj koji je nadlezan objavi zasto je Tema 50 dolara zakljucana a koja je za mnoge bila od interesa

kako je objavljeno i upucivane cestitke na prinovi Dr. Toma slicno se trebalo uraditi i po ovome pitanju,
primijetio sam i sam i ako to nije moje podrucje da je tema nestala istovremeno kada je i Doktor nestao,

Doktor je bio mnogima veoma koristan i od pomoci svima kojima je pomoc zatrebala,da nas napusti i bio pa ga nema !

to nije u redu.

ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #74
Evo i moj gimbal gotov ceka se slobodno, najverovatnije godisnji i onda se krece testiranje istog
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju