Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!! (Read 21890 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #75
Izgleda lijepo. :)
Koliko ima grama??
Vidim gumice iz cd roma ili ...

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #76
Posto je ovu subotu bilo suncano malo sam testirao svoju novu kombinaciju jaze quada I gimbala. Usput da I predstavim sport kojim se bavim vec 15-ak godina , a vjerujem da neki nisu ni culi za njega a kamoli vidjeli snimke I zraka. Jedino je steta sto je jako puhalo pa sam se doslovno borio u zraku sa lakoperim quadom.

EUROHOCKEY CHAMPIONS CHALLENGE IV - HK MARATHON ZAGREB

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #77
ste probali novi gui i firmware? reakcije? fora kaj više motori ne cvile..

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #78
da malo dignemo prašinu, firmware 2.0 se i službeno vrti na martinezu... :)

edit: puno ljudi me tražilo novi firmware ( neki cak i na bezobrazan nacin - kao da ja imam obavezu ovo objavljivati) te ga iz tog razloga trenutno nemam namjere objavljivati za šire mase, a standardna ekipa sa foruma koja je imala privilegije i prije, dobit ce ga i sad na testiranje..
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)


 

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #80
da malo dignemo prašinu, firmware 2.0 se i službeno vrti na martinezu... :)

edit: puno ljudi me tražilo novi firmware ( neki cak i na bezobrazan nacin - kao da ja imam obavezu ovo objavljivati) te ga iz tog razloga trenutno nemam namjere objavljivati za šire mase, a standardna ekipa sa foruma koja je imala privilegije i prije, dobit ce ga i sad na testiranje..
Dr. Tom  ????
pozz, Iv

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #81
da malo dignemo prašinu, firmware 2.0 se i službeno vrti na martinezu... :)

edit: puno ljudi me tražilo novi firmware ( neki cak i na bezobrazan nacin - kao da ja imam obavezu ovo objavljivati) te ga iz tog razloga trenutno nemam namjere objavljivati za šire mase, a standardna ekipa sa foruma koja je imala privilegije i prije, dobit ce ga i sad na testiranje..
Dr. Tom  ????
pozz, Iv

Ne kuzim ovaj quote, ako je usmjeren na moj edit, odnosno trazenje firmwarea na bezobrazan nacin, onda ideš u krivom smjeru, Tom vrti 2.0 firm vec mj dana i uredno kontaktiramo, tako da doktor nije taj.. sami ce se prepoznati oni koji jesu :)
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #82
Posto je ovu subotu bilo suncano malo sam testirao svoju novu kombinaciju jaze quada I gimbala. Usput da I predstavim sport kojim se bavim vec 15-ak godina , a vjerujem da neki nisu ni culi za njega a kamoli vidjeli snimke I zraka. Jedino je steta sto je jako puhalo pa sam se doslovno borio u zraku sa lakoperim quadom.

EUROHOCKEY CHAMPIONS CHALLENGE IV - HK MARATHON ZAGREB

Odličan video. A sport izgeda jako naporan zbog naglih ubrzanja i često pognutog položaja tijela. Jazo izgleda jako miran..  Snimaj dalje i šalji na net da uživamo.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #83
Ma super je miran jazo pogotovo kad sam skratio frame za 3cm i povukao gimbal unazad. Makar bi trebalo jos i to je onda pun pogodak.  Jedino je problem pri jacem vjetru, dosta ga baca i onda se to kuzi na snimci,dok  hexa nema s tim problema. Posto je ovo bio turnir na europskoj razini, pitali su me dali mogu staviti video na svoju sluzbenu stranicu jer im se ful dopao,  ;D znaci treba jos snimat, kad god stignem

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #84
Samo snimaj da i mi boduli malo gledamo ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #85
Samo snimaj da i mi boduli malo gledamo ;)

Hebga, skupa struja za puniti baterije  :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #86
kako mogu napraviti update firmware? XLOADER mi izbaci update fail.htjeo bi staviti zadnji firmware (2.0). plocica alexmos s viacoptera.

Isto tako zasto mi ne radi SimpleBGC_GUI_2_0b3 samo pise connecting i tu stoji dok mi verzija SimpleBGC_GUI_1_3 radi normalo tj spoji se bez problema sto se moze vidjeti iz prilozenog. (dali je to mozda zato sto nije unutra zadnji 2.0 firmware

http://imageshack.us/a/img15/1768/gui13.png
http://imageshack.us/a/img402/98/gui20.png


Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #87
rijesio sam,  neznam zasto pise update failed iako je to napisalo vidim da je updejtao i sad sam pokrenuo novi gui i vidim da pise zadnja verzija
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #88
Evo, novi gimbal složen i dalje je to u beti, nikakva mudorlija dizajni su manje više svi slični. Čekam poločicu za 3 os da stigne pa to sve zbuksat da vidimo kako radi.

[attach=1]

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #89
Mali jazo opet snima I nema milosti , jedino mu fali snage da nosi gimbal, ali pomoc je vec na putu iz daleke Kine

Zagrebački Hokejski Centar Zagorska