Skip to main content

Topic: Taranis plus x8r reciver, Naza ne radi (Read 1772 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Taranis plus x8r reciver, Naza ne radi

Prvo sam Nazu v2 spojio na tradition način, bindao taranisa preko internal tx D16-eu. U naza assistantu sam dobio sve palice normalno, ali nikako nisam mogao upogoniti potenciomatre S1 npr. ili S2.
Prekidač s 3 položaja sam spojio na 5 kanal i na U u Nazu, a na 6. kanal sam spojio S1 i u nazu na x1.
U taranisu sam na INPUTS tabu dodao ta dva kanala na 5. i 6...ništa...dodavao sam ih sve do 16 kanala, ali nikako da ih dobijem u nazi..
Sada sam pokušao sa sbus varijantom, sve ištekao van, samo iz sbus port na recivieru spojio s nazom na x2.
Bindao u modu 4, u modu 5, ali u ovom slučaju naza uopće na radi. Čak ni palice, dakle apsolutno ništa.
Na reciveru svivjetli zelena lampica.
Može li me netko malo prosvijetliti? :)

Odg: Taranis plus x8r reciver, Naza ne radi

Reply #1
U Mix tabu dodaj kanale koji ti trebaju. Za svaki kanal si podesiš koji source po želji i mora raditi.

Odg: Taranis plus x8r reciver, Naza ne radi

Reply #2
Čini mi se da sam to probao, i kao da sam vidio da se tako radi na Taranisu, ali Taranis plus ima drugačije menije...svakako ću provjeriti kad se vratim s posla, hvala.

Odg: Taranis plus x8r reciver, Naza ne radi

Reply #3
Mix tab je pravi tab, hvala :)

Odg: Taranis plus x8r reciver, Naza ne radi

Reply #4
Bitno da si riješio. :)