Skip to main content

Topic: Alignov Gyro sa GPS-om (Read 2093 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Alignov Gyro sa GPS-om

Reply #1
900$  :D :D :D :D :D :D :D
MAK Zapad

Odg: Alignov Gyro sa GPS-om

Reply #2
heh cijena je wohooo, sviđa mi se gdje je rc industrija krenula, za godinu dvije cijena će drastično pasti.
InnovationMatters

Odg: Alignov Gyro sa GPS-om

Reply #3
napredna multisenzor elektronika iz multirotora je došla i do helića, nisu više samo na jednom žircu :)

Cijena je naravno takva jer je to Align,
i ne traži puno prčkanja ako im je vjerovati.


EDIT
: uz tih 900$ piše da treba kupiti i FBL align kontroler 3GX, ne radi bez njega  ???
pa je onda cifra i veća....



multiwii pločica od 40$ te gps od 40$ mogu također sve to, uz malo igranja,
jer je napravljen firmw. i za heli mod, ne samo za avione i multirotore...
a uz put i stabilizira gimbal ako treba  ;)

MultiWii RTH GPS testing r26

Odg: Alignov Gyro sa GPS-om

Reply #4
Ma previse je to para dati da bi glumio da znas vozit helic...  :D 
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Alignov Gyro sa GPS-om

Reply #5
Jako mi se "sviđa" to, sad će fotografi nahrlit na helije, stavljat gore autopilote i pouzdat se u njih. Na kraju ekipa neće trebat znat ni poletit i sletit, a kamoli letit, da bi mogli snimit nešto. Samo da ne bude odrubljenih glava  ::)
I ne zaboravimo da se jedna verzija 3GX-a znala resetirat u letu, nikad ne znaš kaj te sve može dočekat, problem je ako se te stvari počnu koristit kao osnovno sredstvo letenja. Sve OK dok je to samo pomoćno u slučaju neke pizdarije, ali pouzdat se samo u to (a garantiram 100% da će biti takvih)
BTW kaj nemre WooKong isto sve to? (ne mislim na ove retardirane stvari poput bailouta i tome slično, već na position hold, return home, ruta po waypointima itd. na helijima?)
MAK Zapad

Odg: Alignov Gyro sa GPS-om

Reply #6
auto pilot za helikopter postoji jako dugo i to od  firme dji ali prema njihovim cijenama ovo je smješna cijena.
Ni dobra lektronika na multirotoru ne košta ništa manje a opcije su iste position hold i ostale varijante.
 
A da je pouzdano nije sigurno moraš znat letit da bi u nekim situacijam mogao iskoristiti opcije koje su pogodne za snimanje iz zraka.
 
MIslim da če ekipa koja nezna letit i dalje razbijati masovno samo što če se sada osloniti na ovo i možda više reskirati pa če i krševi biti gori al eto.



Odg: Alignov Gyro sa GPS-om

Reply #9
hahahah.... idem ja svog razbijati na staromodan nacin  :D :D
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: Alignov Gyro sa GPS-om

Reply #10
i da razbijem heli, za 900 dolara mogu kupiti jos jedan ;)
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]