Skip to main content

Topic: Homemade x8 project (Read 11479 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Homemade x8 project

Reply #15
Recimo Canon Mark II, jel ide

Odg: Homemade x8 project

Reply #16
http://www.rctimer.com/product_716.html

ja cu probati sa njima nesto iskemijat sad neznam kak ce ispast to..razmisljao sam i s obicnim servom 18kg to slozit ma da se to na puno nacina samo treba rezmislit..

Odg: Homemade x8 project

Reply #17
Ide bez beda mada bi ja tu uzeo nesto drugo mislim i sad bi da me netko pita al jbg ovi su prije izasli i te sam kupio al ovi mi se cine best za tako nesto http://www.rctimer.com/product_906.html

Odg: Homemade x8 project

Reply #18
uff nastavljam gledat tvoj projekt :), ja sam trenutno zaglibio pri odabiru propa u sadašnjoj složenoj konfiguraciji hexe koje imam, imam ove motore http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=943&productname= i nastojim ostat na 4s jer 6s me budu ubili financijski  :D :D predviđeno je za nex5, ali utrčao mi novi wookong po super cijeni tak da je on uletio prije reda :P

Evo da i javnost vidi na čemu radim skoro cijelu godinu
:)

 a i ako neko nije vidio kako izgleda IMU od wookonga iznutra :), btw na hexi je hoverfly pro a wookong ide na x8 :P:P

Odg: Homemade x8 project

Reply #19
iskreno izgledaju dosta trosni motori tak da neznam kaj bi gore stavio.. bolje da si umjesto wookonga uzeo 6s i bolje motore.. ali neznam kaj bi ti reko tu bas moras probavat jedino ak netko od kolega nije imao takve motore pa probao jer diza nex 5 sa 4s i ovim motorima mozda na 5 min..

Odg: Homemade x8 project

Reply #20
evo malo se radilo i zakljucio sam da su bolje aluminijske distance jer onda plocice nasjedaju 100% tocno a sa mesinganim posto su tanje se donja plocica s motorom izmice.. sutra eloksiram i slayem ovo je samo proba.. a ova hexa je malo da Jazzo vidi kak se da upicanit ta hexa hh! ;)

Jesu li to pofarbane ruke na hexi ili?
Dali se farba ljušti ili lako izgrebe kada negdje malo zapneš sa krakom.

Fora izgleda.
Mislim da bi izgledala ozbiljnije da ima crne mat ruke, kao što sam ja jednu napravio.
Ali dosta o hexi da ne kvarimo post, baš me zanima kako će tvoj model raditi.
Javi kada budeš išo na ljetenje ili probu ako imam vremena doletim :)

Odg: Homemade x8 project

Reply #21
sunnysky 3508 700kv si pogledajte
izgleda da su kinezi napravili odlicnu kopiju t-motorsa mn3508 s kvalitetnim lezajevima magnetima, od 6 kom sta sam ih uzeo svi su odlicno balansirani

4s sa 12x4 propelerom na 75%gasa 1200gr potiska

neki dan sam testirao quad 2,5kg sa 5000mah 4s baterijom 11min u zraku i ostalo jos 30% baterije






Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Homemade x8 project

Reply #22
hahahaha jazz ti si obicni terminator na ovom forumu haha ma eloksirane su.. budem radim kak stignem sad eloksiram neke dijelove pa bum valjda sutra dalje sastavljal...

Odg: Homemade x8 project

Reply #23
Zašto terminator?
Što ne smijem nikome ništa napisati a da mu se nos ne digne u nebo.
Što tebe sada semeta majke ti?

Odg: Homemade x8 project

Reply #24
hahahahahahaa pa zj. te  kad si neki dan  reko da si ti jedini tu terminator na forumu i neznam sta  ova tvoja hexa je fkt dobra kalibrirao sam kompas i sve i sad je stvarno mirna da nisam stavio gumice za gimbal mislim da isto nebi bilo nikakvih vibracija stvarno me iznenadila.. ;D

Odg: Homemade x8 project

Reply #25
Jel znas koliko su teski ti sunnysky 3508 motori

Odg: Homemade x8 project

Reply #26
bravo tompa! ovo je zanimljiv projekt.

Ako su motori dosta tanki a propeleri idu direktno na motore onda češ imati jako mal razmak između propelera što nije dobro za efikasnost i stabilnost, ako želiš max od oboje gledaj da ti razmak između gornjeg i donjeg bude bar 9cm.

kako dodjes do ove računice o razmaku motora?


-------------------------------------
Ko pita bude pametniji.
ko pita više zna


Odg: Homemade x8 project

Reply #28
a meni je nosac motora sa cijevi i dva motora gore dakle gotov krak tezak 253gr.
nadam se da ce bit zanimljiv.. ovo o razmacima motora imas u necijoj temi bas frisko mjereno..

Odg: Homemade x8 project

Reply #29
nisam bas pratio cijelu temu
koji motori su gore?


Sent from my iPhone using Tapatalk