Skip to main content

Topic: Homemade x8 project (Read 11480 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Homemade x8 project

Reply #30
rctimer 460kv 4215


Odg: Homemade x8 project

Reply #32
Nice  ;D ;D

Odg: Homemade x8 project

Reply #33
Danas sam isao spajati reglere na nazu i neznam iz kojeg razloga dva su u trenutku spajanja pukla kao da se zdimio regulator voltaze a jedan nakon 10 min u cem moze bit stvar? moze  ko pomoc da se poprave regleri ili narucujem nove?

Odg: Homemade x8 project

Reply #34
Super izgleda, ja trenutno u ovo odojak i janjetina vrijeme nisam baš pri novcima pa polako, no zato sam si našo nešto i naručio sa HK-a nije tako skupo a vjerujem da će biti super, 6kg trpi jedan :) http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=43896 trenutno najbolje što sam mogo iskombinirat za sklopive noge,  vjerujem da nema kvaltitenijeg a jeftinijeg, osim onih plastičnih a to mi se ne sviđa za novi projekt. Noge će biti vjeroatno karbonske ili aluminijske.
Glede reglera jesi siguran da si dobor polaritet spojio čudno da svi pucaju jedan za drugim? Vjeroatno fetovi prdnuli, ako ne i nešto više od njih.

Odg: Homemade x8 project

Reply #35
koje reglere imas

Odg: Homemade x8 project

Reply #36
Reglery su mulyistar 45amp ne definitivno nisam krivo spojio napravio sam ih vec na tone i nikad mi se ovo nije dogodilo.. stbarno neznam sta je bas sam u k sad hh
SlaEm se to je tocno sta sam ti reko nemas brige ni pameti jako su cvrsti eto ja se bas jucer igrao sa njima..

Odg: Homemade x8 project

Reply #37
Da nebi bilo da ovaj Tompa nista ne radi  :P  cjele dane na faksu i radi i jos stogne napraviti ovakvo cudoo hh! ;D
poletio sam ga danas prvi put i prezadovoljan sam nije ga imao tko slikati u letu ali zato evo malo slika izrada extralakih a rastavljivih nogu!
Stroj jos nije gotov jos malo faceliftinga i gimbal...bez baterija smo teski samoo 2550g plus moraju doc 2 batke 6s po 10000 i gimbal s foticem..
Noge ce jos bit preradene u retrakte vec je sve pripremljeno samo malo treba raditi..

Odg: Homemade x8 project

Reply #38
Super izgleda. :)
Bas me zanimam kako će leti.
Jesu li regleri stigli ili još čekaš?

Odg: Homemade x8 project

Reply #39
Letio sam danas leti savrseno samo cekam wookong.. mozda je cak jos uvjek zeru prelagan.. ma nije to jos nista sta se izgleda tice.. a vrijeme leta nisam mogao testirati jer sam skoro crnul od hladnoce.. ugl 15 min sam letio jer nisam mogo vise sa jednom 6s 10000batkom neznam kolko sam ju ispraznio moram vidjet kad ju stavim na punjac ali sumnjam da je puno vise od pola..

Odg: Homemade x8 project

Reply #40
Lijepo to izgleda-nema šta...
Zanima me flight time i koliko ti pocucla batku....
Samo naprijed...

Odg: Homemade x8 project

Reply #41
tnx 4 moram ti javit ono da mi antene slozis! skroz sam zaboravio..a cim isprobam time i ostalo naravno da javiim..

Odg: Homemade x8 project

Reply #42
Odlicno izgleda,
koji su propovi gore?

Odg: Homemade x8 project

Reply #43
rctiger 14x47 ali ti ce bit gore a dolje cu stavit 15x5,5 za sad nek budu ovako..hvala ali nije jos gotov samo sam ga malo slozio za vozikat..a dvrsit cu ga tokom tjedan dva a tek tad bi trebo bit super.. ispo je i daleko ispod kilaze koju sam ocekivao..ali pazio sam bas svugdje da nebude viska kilaze a opet da bude cvrsto(citaj ko kamen je)..jedva cekam okacit gore gimbal 3 osni i dslr novi...

Odg: Homemade x8 project

Reply #44
Dizajn opak, crna neman, kao iz fima Predator, bravo bravo, bas me zanima kak to ide