Skip to main content

Topic: Kako ovo rješiti (Read 10904 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kako ovo rješiti

Reply #15
Ali o čemu vi još raspravljate problem je rješen sve je popravljeno i motor radi kao singeriza, a kako je popravljeno vidjet čete kada me upoznate ha ha ha  :D   ;D .

pa neces nam odati tajnu i ako sam rad motora ne ovisi o ovome kvaru

Odg: Kako ovo rješiti (Duji preporuka, a Ivanu odgovor)

Reply #16
Duje, mani se ćorava posla, neke se stvari ne isplati popravljati; pregorenu svjećicu, staru bateriju, vlažno gorivo i sl. Rezervni "backplate" za tvoj motor košta petnaestak dolara, manje nego što ćeš ppotrošiti za kojekakve smole i cugu s majstorima. Znam, prošao sam tu priču.
Ivane, često pišete odgovore i kada ih zapravo nemate. Pretpostavite kvalitetu kvantiteti i više čitajte. I da, u Hrvatskoj nemamo para, dinari i pare ne stanuju ovdje već dva desetljeća. Imamo novac.

imamo i zrakomlat,medjunozno guralo,njezni(k***c),šport,nakurnjak.
ali,pare su pare


Odg: Kako ovo rješiti

Reply #18
Ali o čemu vi još raspravljate problem je rješen sve je popravljeno i motor radi kao singeriza, a kako je popravljeno vidjet čete kada me upoznate ha ha ha  :D   ;D .

pa neces nam odati tajnu i ako sam rad motora ne ovisi o ovome kvaru

kolko si para potrosio?

PAZI i ja sam upotrebljavao OVAJ izraz pa sam upozoren da PARE vec dva desetljeca nisu PARE nego NOVAC
a ja bih najradije ako mi se dozvoli upotrebio izraz PENEZE

Odg: Kako ovo rješiti

Reply #19
Pustimo sredstva plaćanja, volio bih vidjet kako je Duje rješio taj kvar.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša



Odg: Kako ovo rješiti

Reply #22
Pa vi ste rekli da se u americi to rješava laserom.  :D
svaka čast :)

Odg: Kako ovo rješiti

Reply #23
Uglavnom izbušio sam oba dijela alumijija gornji puknuti i donjis s četiri male rupice dvije gore dvije dolje i stavio sam malu pločicu koju sam našao s starih očala, zašarafio s malim vidicama s maticom u obliku slova x da je bar malo čvršče, nakon toga sve sam zalio u tekuči metal 180C i obradio. Cjeli trošak 30kn
I sada to izgleda bolje nego tvornički.  ;D
 
 
svaka čast :)

Odg: Kako ovo rješiti

Reply #24
Pa vi ste rekli da se u americi to rješava laserom.  :D

ne DUJE to je bio moj odgovor na prijedloge da to zavaris,
ja znam da to ne bi islo kod ovih koji vare glave auto motora ali Laserski vjerovatno da jer on vari na HLADNO
ali sam rekao da bi ja to uredio sa sarafima maksimum M2
i ovo je dobro sto si uradio,odabrao si pravi put,da si isao kod nekoga tko vari Glave auto motora napravio bi ti urnebes,
osim toga DUJE u muci se najbolje uci !
pa ubuduce znas i da ne trazis savjet nego da ga udijelis