Skip to main content

Topic: MDS 25 (Read 3081 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MDS 25

 :D :D  evo našli i njega pa pokušaj spašavanja... nije kompletan pa ako netko ima istog volio bi da se čujemo.... nedostaje mi nastavak auspuha... ako negdje  ima da ne kemijam sa nekim drugim  :) :)

prvo rastavljanje i pranje pa budemo vidjeli bude li što od njega .. istina ni kad je iz tvornice izašao nije baš bio za neku pohvalu .. ali bez obzira na sve bio je dosta u zraku..

Odg: MDS 25

Reply #1
kak mislis oprati motor? ja sve vozim na ricinus pa su smedji i ruzni, a osim izgleda smeta im i za hladjenje... trebam ih sve oprati do proljeca.

zakaj tema nije u motornjacima? malo nas je koji dimimo i prdimo pa je steta da se rasipamo po ostalim podforumima.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: MDS 25

Reply #2
kak mislis oprati motor? ja sve vozim na ricinus pa su smedji i ruzni, a osim izgleda smeta im i za hladjenje... trebam ih sve oprati do proljeca.

eewane jesi probao kad sa benzinom,mislim da bi to dobro skinulo svu prljavstinu i ove naslage
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: MDS 25

Reply #3
nisam nikad probavao cistiti motore. probat cu sa benzinom, ali mislim da benzin nagriza gumice u rasplinjacu pa i na to treba paziti.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: MDS 25

Reply #4
najbolje je motor prokuhati u antifrizu... nije nužno da vrije, dosta je da antifriz bude lagano zagrijani...

apsolutno, ali apsolutno sve ide dole s motora i van izlazi ko novi...  ;)

i naravno, posudu u kojoj je kuhani antifriz NIKAD ne koristiti više za spremanje hrane... i da, posuda obavezno mora biti emajlirana, ne rostfraj...

i naravno, sve kaj ima gumice na sebi odvojiti...

ako ti se antifriz metoda ne sviđa, uvijek pali pasta i četkica za zube i malo strpljenja... ;)

pozz
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

 

Odg: MDS 25

Reply #5
najbolje je motor prokuhati u antifrizu... nije nužno da vrije, dosta je da antifriz bude lagano zagrijani...

apsolutno, ali apsolutno sve ide dole s motora i van izlazi ko novi...  ;)

i naravno, posudu u kojoj je kuhani antifriz NIKAD ne koristiti više za spremanje hrane... i da, posuda obavezno mora biti emajlirana, ne rostfraj...

i naravno, sve kaj ima gumice na sebi odvojiti...

ako ti se antifriz metoda ne sviđa, uvijek pali pasta i četkica za zube i malo strpljenja... ;)

pozz

to je to ...
a ja sam uvijek za ovu drugu opciju  sa više strpljenja   :D