Skip to main content

Topic: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS (Read 8217 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS

Reply #15
Odličan avion, samo da benzin ne poskupi.... ;)  

primjetio sam da svi motorni model više lete na bok nego ravno, čak ni u prvom letu nije prošlo bez toga 8)



Odg: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS

Reply #17
Koja je ovo lokacija?

Odg: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS

Reply #18


ali jedno krilo je teže pa stalno ide na bok  :D :P



Tako sam i ja imo na par modela ...stavio stari na jedno krilo uteg (kakav vulkanizeri koriste) i radi bez problema!!
Obijesi model oko osovine motora i negdje kod repa ... i stavljaj malo po malo utega dok nebude balans kak spada ;)
Uteg je zaljepio skroz na bok krila ...

Odg: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS

Reply #19
Kako dobro podnosi vjetar, model je stvarno nesto posebno.

Odg: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS

Reply #20
Tomislav,u koje vrijeme si letio,Danijel i ja smo bili jučer poslije 18 h. javi mi se kad ideš 0915057900 8)

Odg: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS

Reply #21
Bio sam negdje od 3 pa do 5 popodne,
zvao sam Krasnoga prije da vidim jel idete i vi ali on se kupao na moru  :)
sad imam tvoj broj pa se javim idući puta, možda već i danas ako mi se poslože neke stvari.


2 BubiZg: That was a joke,
na 4:20 se vidi kako je neutralan u ravnom letu, a i slijetanja ne bi bila takva da je jedno krilo toliko teže da sam leti na nož :D

2 srepfler: nisam stručnjak, ali osim većih kontrolnih površina za bolji odziv, mislim da i masa od skoro 5 kg tu dosta znači u vjetru,
pa ga manje baca nego model od kilu-dvije

2 White_Tyson: To je livada od Mirta i Krasnoga

Odg: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS

Reply #22
Tomislav model ti je mrak a i sviđa mi se kako se pali prvi put vidim da netko tako pali motor na dugme to sam do sada vidio samo u autima  :D



Odg: Evolution 2x2m, benzinac 26ccm MVVS

Reply #25
di si zapeo mirt danas?  :(

ja letio od 15-19h tamo.